Kiri tundub nihkes? Vaata seda oma brauseriga.
Edicy Newsletter

Tere

Oleme terve viimase kuu jooksul hoogsalt tööd teinud ning võime käsi südamel öelda, et oleme tulemustega väga rahul ja seetõttu tahaksime neid ka Sulle tutvustada. Loodetavasti muudavad need veebilehe loomise Sinu jaoks veelgi lihtsamaks.

Registreeri endale domeen Edicy-st lahkumata!

Meil on väga hea meel Sulle tutvustada viimase nädala ühte olulisimat komponenti - domeeni registreerimist.

Nüüdsest on Sul võimalus Edicy kaudu registreerida endale domeen ilma, et Sa peaksid Edicy keskkonnast lahkuma. Saad endale valmis ehitada veebilehe ning avaldada selle minufirma.ee lehel kõigest mõne minutiga. Meie jaoks on see suur samm idee poole, et kasutaja saab lehe valmis ehitada algusest lõpuni Edicy-s.

Maksmise lihtsustamine

Edicy kasutab hetkel kolme erinevat turvalist maksemeetodit- PayPal, raha ülekanne või krediitkaardiga maksmine.

Krediitkaardimaksete teostamiseks kasutame Adyen’i, mis on üks juhtivaid internetimaksete teenusepakkujaid, seetõttu on Sinu kaardi andmed alati turvaliselt kaitstud.

Meedia ja Edicy

Sul on võimalik ükskõik millisele tekstiväljale lisada video YouTube’st või Vimeo’st, lihtsalt sisesta kood õigesse välja ning muuda sellega oma leht veelgi silmapaistvamaks.

Teised olulised täiendused sellel kuul

  • Edicy on nüüd 8 keeles - oleme lisanud saksa ning portugali keele
  • Lisasime ka 5 uut standardkujundust - Odessa, Helsingi, Moskva, Tartu, Dakar
  • Pro paketi kasutajatele pakume võimalust enda veebileht alla laadida, et saaksid seda majutada Sinu enda isiklikus serveris, või mõne muu teenusepakkuja juures. Allalaadimine on ka kasulik kui tahad lihtsat ja turvalist viisi hoida oma lehest tagavarakoopiat.
  • Lehtede järjestuse muutmine -- nüüd võid lehekülgede paigutust Lehe korraldajast väga lihtsalt muuta -- lihtsa lohista leht soovitud asukohta.
  • Lisaks on meil suur rõõm Sulle teada anda, et Edicy on valitud LeWeb’le - suurimale ja tähelepanuväärseimale alustavate ettevõtete sündmusele Euroopas.

Selleks korraks kõik!
Tervitades,
Edicy meeskond.