Tegime Edicys uuenduse, mis teeb sellest järgu võrra parema internetiturunduse tööriista. Alates tänasest näevad kõik maksvad kasutajad detailset veebi külastuste statistikat. Reaalajas! Kui keegi külastab su saiti, ilmub ta koheselt täpikesena ka kaardile.

Edicy statistikamootor

Uus raportite vaade jagab sisse tuleva netiliikluse kihtideks — otsekülastused ning otsimootorite, sotsiaalmeedia ja teiste saitide kaudu tulnud liiklus. Näed infot et milline osa su saidist saab kui palju külastusi. Saad teada, milliste otsisõnade peale on su kodulehele jõutud, milliseid brausereid ja opsüsteeme su külastajad kasutavad, mis riikidest on nad pärit. Ja sa saad külastustest teada samal hetkel kui nad aset leiavad, täpikestena otse kaardil.

Lisaks sellele värskele võimsale tööriistale toetab Edicy sidumist kõigi enamlevinud meetrikatööriistadega — Google Analytics, Chartbeat, Compete jne.

Logi sisse ja proovi ise järgi.

Vastused sellele postitusele

  • Kaisa 12. okt

    oi, väga ilus ja põhjalik ja eraldi nupuga lausa. esmapilgul mõtlesin, et kuhu statistikavaade on jäänud, kas ei olnud enam asjakohane, aga te olete lausa eraldi nö osakonna selleks loonud, thank you veri meni, super!

  • Tõnu 17. okt

    Tore :) Nüüd on põhjalikum info jah teile peo peal olemas.

Kirjuta vastus

Email again:

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse