Leia kiirelt abi või jaga oma kogemusi teistega meie kasutajate foorumis või ühendu meiega kirja teel: support@edicy.com või helista: 7460 064

Edicy soovitab oma personaalse domeeniga nimi@minufirma.ee kujuliste tasuta meiliaadresside jaoks kasutada Zoho Maili teenust Lite.

Teenuse kasutusele võtmiseks mine aadressile http://www.zoho.com/mail/zohomail-pricing.html ning vajuta paketi Lite all olevat nuppu "Sign up". 
Siseta välja "I already own a domain. Add domain here" all asuvasse lahtrisse oma domeeni nimi ning vajuta nupul "Add domain".

Järgnevas vaates tuleb sul täita informatiivsed väljad oma konto haldamiseks. Pane tähele, et "Email address" peaks olema mõni sinu alternatiivne e-maili aadress, kuhu saadetakse kinnituskood. Seega peab see e-maili aadress olema toimiv ning sul peaks sellele olema ligipääs. Loe läbi kasutustingimused ning tee linnuke seda kinnitavasse kasti vormi all. Kui soovid saada ka Zoho Maili uudiskirju, siis pane linnuke ka viimasesse lahtrisse.

Pane tähele, et pärast "Sign Up" nupu vajutamist saadetakse sulle eespool märgitud e-maile konto verifitseerimise kiri, mis tuleks läbi lugeda ning vastavalt kirjas olevale juhendile ka oma konto aktiveerida. Vastasel juhul ei pruugi õnnestuda osade järgnevate etappide läbimine. Samal ajal jäta registreerimise aken avatuks, kuna nüüd suunatakse sind järgmise etapi juurde.

Järgmises etapis on sul vaja kinnitada, et domeen kuulub sulle. Selleks tuleb avanenud vaates (alljärgnev pilt) toimida järgmiselt.

Veendu, et meetodi valikul oleks aktiivne "CNAME Method" ning vali rippmenüüst väärtuseks "Others". Tähele tuleks panna, et teile edasti kood kujul "zb********". Nüüd on sul tarvis tekitada oma domeenile lisanduvad kirjed. Muudatusi  saad teha oma veebilehe seadete alt. Selleks logi oma saidile sisse, vali menüüst "Seaded" > "Aadressid" ja vali õige domeeni juures "Muuda". Avanenud vaates saad paremal asuvast sisualast valida "Halda DNS seadeid". Järgnevalt oleks tarvis lisada sellised kirjed, nagu on välja toodud alljärgneval pildil:

NB! Teisi olemasolevaid kirjeid ei tohiks eemaldada.
Pane tähele, et kirje "domain.zoho.com" eesolev väärtus on kõigil erinev ning selleks tuleks määrata eelnevalt saadud kood kujul "zb********". Kaks teist kirjet (MX-kirjed) on vajalikud e-mailide korrektseks toimimiseks. Lõpeta toiming nupuga "Salvesta muudatused". Nüüd tuleb oodata 30-45 minutit ning seejärel naasta Zoho Maili vaatesse, kus tuleks protsess lõpetada verifitseerimise kinnitamisega (nupp "Verify"). 

Pärast domeeni verifitseerimist saate asuda e-maili kontosid looma. Täpsemat informatsiooni Zoho Maili haldamise kohta leiate nende kasutajatoest.