Už ypatingo paprastumo

Edicy yra internetinė paslauga sukurta ir palaikoma Fraktal, interneto dizaino agentūros. Per kelerius veiklos metus Edicy išaugo į stambiausią Fraktal vykdomą projektą.

runnel

Tõnu Runnel Generalinis direktorius ir dizaineris

Tõnu turi aukštąjį teisininko išsilavinimą, tačiau jau daugiau nei 14 metų mėgaujasi dizainerio darbu. Jis sukūrė didžiąją dalį to, ka matote Edicy svetainėje. Tõnu yra ne tik šventoji dizaino dvasia, bet ir Edicy komandos bei verslo plėtros planų vadovas.

@runnel

haamer

Priit Haamer Plėtros vadovas

Priit vadovauja esminių Edicy dalių planavimui ir vystymui. Jis – išskirtinis plėtotojas, kuriam taip pat rūpi dizainas ir praktiškumas, kartais daugiau nei jam priklauso.

@priithaamer

Teet Parts Marketing Associate

Teet's role is being the right hand (and left half of brain) for both Tõnu and Rait. He's all over the board now — supporting users, engaging in sales, monitoring media.

Tanel Jakobsoo Rails plėtotojas

Tanel yra plėtotojas, besispecializuojantis analizės srityje. Turintis patirties, nuo pagalbos klientams iki programų bandymo, Tanel yra vienas iš nedaugelio – įsijaučiantis vystytojas. 

Oliver Pulges Developer

Oliver is the guy who makes Edicy work in your browser. He's passionate about making Edicy ever easier to use by bringing the latest browser technology advancements on board.

Read more

Mairit Vikat Developer

Mairit is a developer who — instead of developing the core internals of Edicy — helps out our customer support and customers with hands-on technical assistance.

Edicy patariamoji taryba 

runnel

Toivo Annus Vienas iš Skype įkūrėjų

Toivo yra atsakingas už strateginę kryptį ir teikia Edicy patarimus verslo ir veiklos klausimais. Šiuo metu jis yra Ambient Sound Investments partneris. Prieš tai jis buvo Skype inžinerijos skyriaus vadovas nuo įkūrimo iki 2005 pabaigos. 

haamer

Märt Kelder pradinės Skype komandos narys

Märt konsultuoja Edicy produktų ir inžinerijos valdymo klausimais ir teikia rekomendacijas dėl mūsų vidinių procedūrų. Märt buvo įsitraukęs į Skype veiklą nuo pat pradžios, ir Edicy jo patirtis yra neįkainojama.

Tarmo Talu Plėtros žvaigždė

Tarmo yra patyręs mokėjimo sistemų specialistas. Sukūręs centrines finansines sistemas Estijos vyriausybei jis tapo nepriklausomu konsultantu. Jis yra Edicy mokėjimo sistemos architektas ir vystytojas.