Bendradarbiavimas

Edicy ieško partnerių, kurie yra orientuoti į paprastumą, dizainą ir klientų pasitenkinimą. Jei esate pažangi įmonė, norinti dirbti paprasčiausiu tinklalapių redaktoriumi iš esamų, mes norėtume išgirsti jūsų pasiūlymą dėl galimo bendradarbiavimo arba bendrų strateginių projektų, kurie būtų naudingi mums abiems.

Profesionalūs dizaineriai, norintys sukurti naujus svetainių dizaino šablonus


Jei esate vienas pirmaujančių tinkalapių dizainerių, mėgstate Edicy ir norite sukurti naują svetainės dizainą visiems mūsų vartotojams, susisiekite su mumis, kad galėtume jums duoti šablonų kūrimo gaires ir dirbti su jumis, papildydami galeriją naujais dizaino šablonais.


Tinklalapių programuotojai, norintys sukurti svetaines galutiniams naudotojams


Esate patyręs tinkalapių programuotojas, gerai išmanantis HTML bei CSS ir norėtumėte sukurti daugiau svetainių Edicy? Atsiųskite mums savo darbų pavyzdžių, parašykite, kokiomis kalbomis kalbate ir kuriame regione dirbate — įtrauksime jus į specialų mūsų partnerių sąrašą, kad mūsų galutiniai naudotojai galėtų su jumis susisiekti, jeigu jiems reikalinga papildoma pagalba kuriant svetainę savo regione.


Interneto paslaugų teikėjai


Teikiate antros kartos žiniatinklio paslaugas, leidžiančias vartotojams susikurti savo taikomąsias programėles, valdiklius ar turinį? Galime dirbti kartu, kad vartotojai galėtų paprastai įterpti šiuos šiuos komponentus į Edicy. Susisiekite su mumis!


Įmonės, ieškančios individualizuoto dizaino ar funkcijų


Ieškote individualizuoto dizaino savo įmonės svetainei arba manote, kad Edicy neturi kokios nors funkcijos, kuri labai reikalinga jūsų verslui? Susisiekite su mumis ir pažiūrėsime, ką galime kartu padaryti, kad Edicy jums tiktų. Mūsų pavyzdžių skyrelyje galite pamatyti, kokių sveitainių esame sukūrę įmonėms.


Vertėjai, norintys lokalizuoti Edicy į gimtąją kalbą


Edicy visada ieško žmonių, kurie padėtų mums pasiekti toliau ir aptarnauti jus jūsų gimtąja kalba. Mes sukūrėme paprastą priemonė vertėjams, leidžiančią lengvai konvertuoti Edicy į bet kokią kalbą. Jeigu norėtumėte mums padėti, susisiekite su mumis ir praneškite, kokią dar kalbą galėtumėte pridėti arba kokias klaidas turėtume ištaisyti jau naudojama kalba.


Strategine partneryste ar "baltos etiketės" paslaugomis suinteresuotos telekomunikacijų kompanijos bei interneto paslaugų teikėjai


Mes mielai aptartume potencialų bendradarbiavimą su pažangiausiomis telekomunikacijų įmonėmis ar interneto paslaugų teikėjais, kurie nori pasiūlyti Edicy savo klientams kaip interneto dizaino paketo dalį arba "baltos etiketės" sprendimą.


Potencialūs investuotojai, norintys investuoti į Edicy


Edicy yra atvira galimoms pirmaujančio rizikos kapitalo fondo arba žinomo sėkmingo privataus investuotojo investicijoms Jeigu norite susisieti su Edicy ilgesniam laikui, norėtume išgirsti jūsų pasiūlymą.


Susisiekite su mumis adresu partner@edicy.com dėl bet kokios informacijos apie bendradarbiavimą ir praneškite mums savo idėjas, kaip mes kartu galime pristatyti Edicy platesnei auditorijai.