Blogi

Saņemiet palīdzību īsā laika sprīdī vai arī dalieties ar padomiem mūsu forumā, vai arī sazinieties ar mums pa e-pastu: support@edicy.com

Blogi

Kā es varu pievienot savam blogam jaunu ierakstu?

Savas mājas lapas apakšējā malā uzklikšķiniet uz „Blogi”. Lai izveidotu tukšu lapas tēmu un sāktu rakstīt, uzklikšķiniet uz „Jauns ieraksts”.
Add blog article

Kā es varu publicēt sava bloga ierakstus?

Sākumā visi blogu ieraksti ir tikai melnraksti. Lai tos publicētu, uzklikšķiniet uz saites „Publicēt”, kas atrodas blakus opcijai „Saglabāt”.

Kā es varu izdzēst sava bloga ierakstus?

Apakšējā rīkjoslā uzklikšķiniet uz opcijas „Blogi” un velciet peli pāri ierakstam, kuru vēlaties izdzēst un tad nospiediet uz miskastītes ikonas.


Kā es varu pielāgot savā blogā izveidotos komentārus?

Dodieties uz „Blogi” un noklikšķiniet uz „Palielināt”, tad noklikšķiniet uz „... komentāri”, kas atrodas blakus tam ierakstam, kuru vēlaties rediģēt. Tas sniegs iespēju apskatīt visus komentārus attiecībā uz konkrēto ierakstu. Atzīmējiet tos kā „Mēstules” un tad izmantojiet opciju „Dzēst mēstuļu komentārus”, lai šādus komentārus izdzēstu.
Blog comments
Blog comments administration


Vai man ir jāuzrāda sava e-pasta adrese katru reizi, kad es publicēju jaunu ierakstu?

Nē, tā vietā Jūs varat Edicy uzstādīt tā, lai parādītos Jūsu vārds. Lai to izdarītu, dodieties uz lapu „Cilvēki” („Mājas lapa” → „Cilvēki”) un nomainiet savu lietotājvārdu uz tādu vārdu, kādu vēlaties redzēt savos publicētajos ierakstos.

Vai es savu blogu varu uzstādīt kā savu mājas lapu?

Jā, Jūs to varat izdarīt – nomainiet mājas lapas maketa veidu uz „Blogs & Ziņas”. Tādā veidā Edicy automātiski attieksies pret šo mājas lapu kā pret blogu un Jums atļaus pievienot ierakstus, un, savukārt, tiem atļaus pievienot komentārus. 

Kā es varu pievienot jaunu bloga lapu?

Lai pievienotu jaunu bloga lapu, vispirms izveidojiet jaunu lapu, un tad nomainiet mājas lapas maketa veidu uz „Blogs & Ziņas”. Tādā veidā Edicy automātiski attieksies pret šo mājas lapu kā pret blogu un Jums atļaus pievienot ierakstus, un, savukārt, tiem atļaus pievienot komentārus.
Add new blog page

Bloga rīkjoslā neparādās opcija „Pievienot”. Kā man rīkoties?

Ja Jūs redzat paziņojumu „Jums šobrīd nav neviena ieraksta. Izveidojiet ierakstu tagad”, tad uzklikšķiniet uz tā, lai izveidotu savu pirmo ierakstu. 

Ja Jūs redzat tikai paziņojumu „Jums šobrīd nav neviena iraksta”, tad tas nozīmē, ka šobrīd Jūsu izvēlētajā valodā nav ierakstu. Jums ir nepieciešams pievienot jaunu bloga lapu, pirms Jūs varat sākt izveidot jaunu ierakstu.

Kā es varu uzzināt kāda ir mana bloga/ziņu lapas RSS adrese?

Pievienojiet „.rss” Jūsu bloga lapas adreses beigās, lai uzzinātu RSS adresi attiecīgajam blogam (piemēram, mansvards.edicypages.com/blog.rss).

Kā es varu izmainīt bloga ieraksta datumu?

Dodieties uz „Rediģēt lapu” → „Lapa” un tur Jums būs iespēja mainīt tās adresi, autoru un publicēšanas datumu.
Change date of blog article

Kā es varu izmainīt bloga ierakta autora vārdu? 

Dodieties uz „Rediģēt lapu” → „Lapa” un izvēlieties lietotāju, kuru vēlaties uzstādīt kā autoru konkrētajam ierakstam. Vēlamajam autoram ir jāvar piekļūt lapai un ir jābūt reģistrētam sarakstā „Cilvēki”, kas atrodas zem opcijas „Iestatījumi”.
Change author of the blog article

Es pievienoju bloga ierakstu, bet, kad es atvienojos no sistēmas, es to nevaru apskatīt.

Sākumā visi blogu ieraksti ir tikai melnraksti. Lai tos publicētu, uzklikšķiniet uz saites „Publicēt”, kas atrodas blakus opcijai „Saglabāt”.
Publishing ON