Konts

Saņemiet palīdzību īsā laika sprīdī vai arī dalieties ar padomiem mūsu forumā, vai arī sazinieties ar mums pa e-pastu: support@edicy.com


Kā es varu pieslēgties savai mājas lapai?

Ir trīs iespējamie veidi, kā pieslēgties savai mājas lapai. Visvieglākais veids ir to darīt caur www.edicy.com – atrodiet saiti „Pieslēgties” augšējā labajā stūrī. 

Edicy sign in
Jau pieredzējušiem Edicy lietotājiem ir pieejama maza /Edicy. Ikviens var radīt mājas lapu/ ikona katras Edicy tēmas apakšā – uzklikšķiniet uz tās, lai atvērtu pieslēgšanās logu savai mājas lapai. 

Login to site
Ja Jūs esat izveidojis pielāgotu tēmu, pastāv iespēja, ka ikonu neredzēsiet, tāpēc vienkārši pievienojiet „admin” savas mājas lapas adreses beigās (piemēram, www.tavsdomens.com/admin vai manalapa.edicypages.com/admin).

Es nevaru pieslēgties ar to paroli, kuru Jūs man nosūtījāt.

Pārbaudiet, vai esat ierakstījis paroli precīzi. Ja esat to nokopējis no citurienes un tad iekopējis logā, pārliecinieties, vai neesat netīšām nokopējis kādu lieku atstarpi vai kādus liekus simbolus. Pamēģiniet paroli vēlreiz ievadīt to nekopējot un, ja tas nestrādā, noklikšķiniet uz saites „Aizmirsu paroli”, kas atrodas pieslēgšanās logā. Ja esat izmēģinājis visus šos variantus un Jums joprojām nesanāk pieslēgties, sazinieties ar mums pa e-pastu support@edicy.com.

Password forgot

Kā es varu nomainīt savu paroli?

Lai nomainītu savu paroli, dodieties uz „Iestatījumi” → „Cilvēki” un tad savā profilā noklikšķiniet uz „Rediģēt”.
Site -> People
Edit account

Kāds ir ātrākais veids, kā es varu pārslēgties starp savām mājas lapām?

Ja Jums ir reģistrēti vairāki lietotāja konti (mājas lapas) ar vienādu e-pasta adresi, tad Jūs varat pavisam viegli starp tiem pārslēgties, noklikšķinot uz ikonas „Iestatījumi”. Pēc tam Jūs varat aplūkot visas mājas lapas, kas ir piesaistītas šai e-pasta adresei, un izdarīt savu izvēli, uzklikšķinot uz vienas no tām. 
Site switcher

Vai es varu uzaicināt arī citus cilvēkus, lai rediģētu manu lapu?

Jā, Jūs to varat un tas ir diezgan vienkārši. Vienkārši dodieties uz „Iestatījumi” → „Cilvēki” → „Uzaicināt citu personu”. Ievadiet šīs personas e-pasta adresi un uzaicinājums tiks nosūtīts šai personai. Jaunie Edicy lietotāji tiks novirzīti uz pieslēgšanās logu, un viņiem tiks pieprasīts ievadīt paroli, savukārt pēc tam viņi tiks novirzīti uz Jūsu mājas lapas papildus rediģēšanu. Jau esošajiem Edicy lietotājiem vajadzēs vienkārši noklikšķināt uz e-pastā norādīto uzaicinājuma saiti.


Vai es varu izveidot vairākas lapas ar vienu un to pašu e-pasta adresi?

Jā, Jūs to varat. Dodieties uz www.edicy.com, noklikšķiniet uz „Sākt veidot tūlīt” un ievadiet savu e-pasta adresi. Edicy Jūs novirzīs uz pop-up uzpeldošo logu, kurā Jums būs divas iespējas: veidot jaunu mājas lapu vai arī pieslēgties jau esošai lapai.

Norēķinoties par Edicy profesionālo paketi, apmaksa tika noraidīta. Kāpēc?

Ir vairāki atšķirīgi iemesli, kāpēc Jūsu maksājums var tikt noraidīts. 

  • Pirmkārt, lūdzu, pārliecinieties, ka Jūs izmantojāt kredītkarti, jo mēs nepieņemam maksājumus no daudzām debetkartēm. 
  • Otrkārt, iespējams, ka Jums nepietiek līdzekļu uz bankas konta. Neraizējieties, Jums vienmēr ir iespēja mēģināt vēlreiz un izvēlēties īsāku abonementa periodu Edicy profesionālajai paketei
  • Treškārt, maksājums var tikt atteikts gadījumos, kad ir aizdomas par krāpšanu. Dažkārt tas atgadās pat tad, ja esat pavisam godīgs pilsonis. Šajā gadījumā mēģiniet veikt maksājumu caur PayPal. Ja Jums nav PayPal konta, rakstiet mums uz support@edicy.com un mēs atradīsim veidu, kā sekmēt Jūsu maksājumu. 

Visbeidzot, ja Jūs patiešām mēģinājāt krāpties un tikāt pieķerti, tad lieliski, tas norāda, ka mūsu sistēma ir krāpniekiem neuzlaužama! 

Kā es varu izdzēst savu lietotāja kontu vai mājas lapu?

Ja Jums patiešām ir nepieciešamība izdzēst savu mājas lapu, tad dodieties uz „Iestatījumi” → „Konts”. Noklikšķiniet uz „Dzēst kontu” un apstipriniet savu izvēli. 

NB! Neaizmirstiet, ka Jūsu lēmums būs galējs un neatgriezenisks. 


Proceed to cancellation page

NB! Neaizmirstiet, ka Jūsu lēmums būs galējs un neatgriezenisks.