Lapas

Saņemiet palīdzību īsā laika sprīdī vai arī dalieties ar padomiem mūsu forumā, vai arī sazinieties ar mums pa e-pastu: support@edicy.com

Kā es varu izmainīt savu lapu izvietojumu?

Jūs savu lapu izkārtojumu varat mainīt caur „Mājas lapas uzbūve” („Iestatījumi” → „Izvietojums”), liekot klāt, rediģējot, dzēšot lapas vai mainot lapu izkārtojumu pēc savas izvēles.


Kā es varu pievienot savai mājas lapai jaunu lapu?

Ir divi iespējamie veidi, kā pievienot jaunu lapu. Visvienkāršākais ir blakus jau esošajām lapām uzklikšķinot uz „+ Pievienot” ikonas. 
Add new page
Vai arī dodieties uz „Mājas lapas uzbūve” („Iestatījumi” → „Uzbūve”) un uzklikšķiniet galvenās lapas labajā malā uz „+ Pievienot jaunu lapu” ikonas.
Add new page - site organizer

Kā es varu pievienot apakšlapu?

Apakšlapas Jūs varat pievienot tieši no mājas lapas klikšķinot uz zaļās „+ Pievienot” ikonas, kas atrodas blakus galvenajai lapai. 
Add sub-page
Jūs varat arī doties uz „Mājas lapas uzbūve” („Iestatījumi” → „Uzbūve”): uzklikšķiniet galvenās lapas labajā malā uz „+ Pievienot jaunu lapu” ikonas.
Add sub-page - site organizer

Kā es varu noņemt atsevišķas lapas?

Dodieties uz „Rediģēt lapu” ikonas, kas, Jūsu mājas lapas rediģēšanas stadijā, atrodas labajā apakšējā malā. Lai noņemtu lapu, dodieties zemāk un uzklikšķiniet uz maza izmēra ikonas ar atkritumu kastīti, kas atrodas lapas nosaukuma labajā malā. 
 Delete page
Vai arī dodieties uz „Iestatījumi” → „Uzbūve” → „Lapa” un uzklikšķiniet uz „Rīkjosla”. Šādā veidā Jūs varat noņemt lapu, kurā tajā brīdī atrodaties.
Delete page - site organiser
NB! Jūs nevarat izdzēs lapu, kamēr tai ir aktīvas apakšlapas. 

Kā es varu nomainīt savas lapas nosaukumu (uzrakstu)?

Dodieties uz tās lapas, kuru vēlaties pārsaukt, apakšējo malu un izvēlieties „Rediģēt lapu” → „Lapa”. Parādīsies jauns logs, kurā varēsiet izmainīt lapas nosaukumu, adresi, izkārtojumu un atslēgvārdus.

Page properties

Kā es varu nomainīt savas lapas veidu?

Dodieties uz tās lapas, kurai vēlaties izmainīt veidu, apakšējo malu un izvēlaties „Rediģēt lapu” → „Lapa”. Logā, kurš parādīsies, atrodiet „Veids un izkārtojums” un izvēlaties jaunu izkārtojumu no piedāvāto veidu izvēlnes.

Select layout

Kā es varu noslēpt/parādīt lapu izvēlnē?

Lai noslēptu/parādītu lapu izvēlnē, dodieties uz „Iestatījumi” → „Lapa”. Ja lauciņš blakus opcijai „Slēpt izvēlnē” ir atzīmēts, tad lapa tajā neparādīsies. Atzīmējiet lauciņu, lai noslēptu lapu, vai arī atstājiet to tukšu, lai parādītu lapu. Ja Jūs izvēlaties lapu noslēpt, Jums arī pēc tam joprojām ir iespēja to savienot ar citu lapu un to rediģēt.

Hide this page from menu

Kā es varu izveidot ar paroli aizsargātu lapu savā mājas lapā?

Lai padarītu lapu pieejamu tikai dažiem īpašiem apmeklētājiem, atveriet to rediģēšanai un lapas uzbūves izvēlnes apakšā atzīmējiet opciju „Ar paroli”. Pēc tam tieši tādā pašā veidā Jūs varat nosūtīt uzaicinājumus apmeklētājiem no sadaļas „Iestatījumi”.

Kā es varu pievienot lietotājus, kuri var apskatīt ar paroli aizsargātas lapas?

 Lai uzaicinātu apmeklētājus, vienkārši dodieties uz „Rediģēt lapu” → „Iestatījumi” → „Iestatījumu līdzdalība”, ierakstiet e-pasta adreses, uz kurām vēlaties nosūtīt uzaicinājumu un pieejas atļauju, un tad noklikšķiniet „Saglabāt”. Uzaicinājuma e-pasti tiks izsūtīti, iekļaujot lapas saiti, savukārt, pēc tam šie apmeklētāji varēs izvēlēties individuālas paroles, lai turpmāk piekļūtu lapai.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis pakalpojums atrodas beta versijā!