Mājas lapa

Saņemiet palīdzību īsā laika sprīdī vai arī dalieties ar padomiem mūsu forumā, vai arī sazinieties ar mums pa e-pastu: support@edicy.com

Mājas lapa

Kā es varu tikt galā ar saviem iestatījumiem?

Lai piekļūtu saviem mājas lapas iestatījumiem, noklikšķiniet uz „Iestatījumi”. Pēc tam Jūs varat izvēlēties dažādus iestatījumu variantus, kā „SEO”, „Konts”, „Cilvēki” vai „Uzbūve”. Jums ir arī iespēja pārbaudīt savu lapas statistiku uzklikšķinot uz „Statistika” vai to pārbaudīt no sadaļas „Formas”.

Kā es varu nomainīt savas mājas lapas nosaukumu (uzrakstu)?

Kad Jūs pirmo reizi piereģistrēsieties Edicy, Jūs augšmalā ieraudzīsiet lapas tēmu ar uzrakstu „Mana jaunā lapa”. Uzklikšķinot ar dubultklikšķi uz šī uzraksta, parādīsies iespēja nosaukumu mainīt. 
Site name

Jūs varat arī doties uz „Iestatījumi” → „SEO” un nomainīt savu lapas uzrakstu lauciņā ar nosaukumu „Mājas lapas nosaukums”. Neaizmirstiet noklikšķināt uz „Saglabāt iestatījumus”, kad esat beiguši rediģēšanu.
Site name


Kā es varu pievienot faviconu?

Dodieties uz „Iestatījumi” → „SEO” un labajā pusē atrodiet uzrakstu „Jūsu lapai vēl nav pievienots favicons”. Uzklikšķiniet „Izvēlēties failu”, lai savā datorā atrastu faviconu. Kad esat to augšuplādējis, neaizmirstiet uzklikšķināt uz „Piemērot”.


Kas ir favicons?

Favicons ir maza ikoniņa (parasti uzņēmuma logo), kas Jūsu pārlūkā parādās blakus mājas lapas adresei.

Kur es varu redzēt savas lapas apmeklētāju statistiku?

Edicy ir iebūvēts statistikas modulis, kas sniedz vispārēju informāciju par Jūsu lapas apmeklētājiem. Dodieties uz „Atskaites”, lai apskatītu vienreizējas vizītes, lapas apskatīšanas reizes un karti, kas parāda pēdējo apmeklētāju atrašanās vietas. 


Mēs arīdzan iesakām izmantot Google Analytics, kas ir bezmaksas pakalpojums un sniedz daudz detalizētāku un precīzāku statistiku. Edicy ir iebūvēta iespēja pievienot Google Analytics Jūsu lapai. Uzziniet par to vairāk.

Mana mājas lapas meklēšanas sistēma neuzrāda rezultātus. Ko man darīt?

Edicy iebūvētais mājas lapu satura meklēšanas rīks izmanto Google Site Search, lai iegūtu rezultātus, tādēļ tas var darboties tikai tad, ja Google atpazīst Jūsu lapu. Kā panākt, lai Jūsu lapa parādītos Google, lasiet šeit.

Kā var panākt, lai mana mājas lapa parādītos meklētājsistēmās?

Kad Jūs esat radījis pavisam jaunu mājas lapu, neviens par to nav informēts, pat ne tāda meklētājsistēma kā Google. Ja Jūs esat gatavs pievienot savu mājas lapu meklētājsistēmām, vieglākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot Google Add URL un Bing URL Submission pakalpojumus. Taču mēs iesakām izmantot Google Webmaster Tools. Tas ir bezmaksas pakalpojums, kas Jums sniegs daudz lielāku kontroli pār to, kā meklētājsistēmas atspoguļo Jūsu mājas lapu. Lūk, kā to var izdarīt: 

Reģistrējieties Google Webmaster Tools - https://www.google.com/webmasters/tools/ (Jums ir nepieciešams Google konts, lai to izdarītu). Pievienojiet savu lapas adresi (www.mansuznemums.com) Jūsu kontam. Kad adrese ir tikusi pievienota, Google vaicās pēc Jūsu apstiprinājuma, lai pārliecinātos, ka Jūs patiešām esat lapas īpašnieks. Jums ir jāizvēlas „HTML fails” kā apstiprinājuma metode, kas Jums dos apmēram šādu kodu: „googlef52f1d814b8972e9.html”. 

Jūs varat pievienot apstiprinājuma kodu Jūsu mājas lapai pie tās uzbūves opcijām. Dodieties uz „Iestatījumi” → „SEO”.


Jūs varat pievienot verifikācijas kodu uz jūsu vietni vietnes īpašības skats. Iet uz "Vietne" → "Iestatījumi" un izvēlieties "Konta detaļas" no izvēlnē labajā pusē. Ritiniet uz leju un ievadiet verifikācijas kodu uz "HTML pārbaudi failu nosaukumu" laukā un nospiediet "Saglabāt". Pēc tam jūs varat pabeigt pārbaudes procesu, nospiežot "Pārbaudīt" pogu jūsu Google Webmaster Tools kontā.


NB! Atcerieties, lai izveidotu pareizu adresi savā Google Webmaster Tools kontā. Ja vēlaties, lai veicinātu savu vietu ar adresi, piemēram, "mycompany.com", tad jums vajadzētu pievienot "mycompany.com" nav "mycompany.edicypages.com".

Jūs varat izlasīt vairāk par šo mūsu blogu kā padarīt Jūsu mājas lapa parādās Google.

Kad jūsu portāls ir indeksēti jūs pusi no tā tur. Šis veids, kā iegūt savā vietnē ar meklēšanas rezultātu pirmajā lapā ir veicināt it - saņemt saites ar to tautas blogi, katalogi un pat vietās draugiem. Varat arī izmantot Google Analytics, citu bezmaksas pakalpojums, lai saņemtu detalizētu informāciju par jūsu apmeklējumu skaits: ja tās ir no kā viņi saņem uz savu vietu un to, ko viņi tur. Skatīt kā pievienot Google Analytics kodu savā Edicy www.

Kā es varu apstiprināt savu lapu iekš Google Webmaster Tools?

Mēs šo procesu detalizēti esam aprakstījuši šeit.

Kā es varu pievienot Google Analytics kodu savai lapai?

Reģistrējieties iekš Google Analytics https://www.google.com/analytics/ (Jums ir nepieciešams Google konts, lai to izdarītu). Noklikšķiniet uz „Add new account” un reģistrējieties šajā mājas lapā. Rezultātā Jūs iegūsiet kodu virkni, kas izskatīsies apmēram šādi:

<script type="text/javascript">
var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));
</script>
<script type="text/javascript">
try {
var pageTracker = _gat._getTracker("xxxx");
pageTracker._trackPageview();
} catch(err) {}</script>


Nokopējiet šo kodu un dodieties uz savu Edicy mājas lapu. Dodieties uz „Atskaites” → „Vairāk statistikas”, ritiniet lapu zemāk un uzklikšķiniet uz „Uzstādīt Google Analytics kodu”. 

Iekopējiet savu Google Analytics JavaScript kodu šajā lauciņā un noklikšķiniet „Saglabāt iestatījumus”. 


Neaizmirstiet uzstādīt pareizi noformētu lapas adresi savā Google Analytics kontā. Ja Jūs vēlaties sekmēt savas lapas atpazīstamību ar tādu adresi kā „mansuznemums.com”, tad Jums ir jāpievieno „mansuznemums.com” nevis „mansuznemums.edicypages.com”. 

Pēc tam, kad būsiet pievienojis Google Analytics kodu savai lapai, var paiet pat līdz divām dienām pirms Jūs pamanīsiet rezultātus savā Analytics kontā.

Kur es varu atrast XML lapas karti savai mājas lapai?

Lapas karte palīdz meklētājsistēmām norādīt uz Jūsu mājas lapu. Edicy Jums to piemēro automātiski. Pievienojiet „sitemap.xml” savas lapas adreses beigās un Jūs iegūsiet adresi savas mājas lapas kartei (piemēram, mansvards.edicypages.com/sitemap.xml).