Serveris

Saņemiet palīdzību īsā laika sprīdī vai arī dalieties ar padomiem mūsu forumā, vai arī sazinieties ar mums pa e-pastu: support@edicy.com

Serveris

Vai datu caurlaidībai ir kāds ierobežojums?

Attiecībā uz datiem, mums ir pieņemta ierobežota lietošanas politika, taču tā ir pietiekama.

Vai es Edicy varu lietot uz sava servera?

Nē, jo mēs mājas lapu hostingu piedāvājam tikai uz Edicy servera.

Kā es varu Edicy norādīt savu domēna vārdu?

Pirmkārt, Jums ir jābūt Edicy profesionālās paketes lietotajam, lai veiktu šo darbību. 

Dodieties uz „Iestatījumi” → „Adreses”. Noklikšķiniet uz „Pievienot jaunu adresi” → „Importēt esošu adresi” un attiecīgajā laukā ierakstiet savu jauno adresi (www.tavsdomens.com vai ko līdzīgu). Tiklīdz kā Jūs izveidojat savu mājas lapu ar Edicy, dodieties uz sava domēna reģistrācijas mājas lapu un atrodiet opcijas IP adreses pārnešanai vai A ieraksta rediģēšanai. Parasti tas atrodas pie opcijas ar nosaukumu „Paplašināta DNS pielāgošana” – „Advanced DNS Management”. Izvēlieties šo opciju un ievadiet Edicy IP adresi: 85.222.234.11. Lai Jūsu mājas lapa tiktu pienācīgi novadīta uz Edicy, var paiet pat 48 stundas. 
Ja Jums tas šķiet pārāk sarežģīti, sazinieties ar savu domēna apsaimniekotāju – viņiem būtu jābūt spējīgiem Jums palīdzēt. 

Es samaksāju par Edicy profesionālo paketi un veicu lapas adreses nomaiņu, bet tas nedarbojas. Kāpēc?

Lai pārskaitījums tiktu ieskaitīts, var paiet pat 48 stundas. Lai vēlreiz pārliecinātos, ka esat savu domēna vārdu ierakstījis pareizi, dodieties uz „Mājas lapa” → „Adreses” un noklikšķiniet uz opcijām „Pievienot” vai „Rediģēt”, ja tas ir nepieciešams.

Vēlos uzzināt sīkāk par jūsu rezerves sistēmu un darbspējas laika apkalpošanu.

Katras 24 stundas mēs veicam pilnu rezerves sistēmas atjaunināšanu un nepārtraukti veicam datu kopēšanu, lai būtu pavisam droši, ka nekādi dati netiks pazaudēti gadījumā, ja notiek kaut kas neparedzēts. Datu noplūde un negadījumi ir daļa no tiešsaistes un neviens 100% no tiem nav pasargāts, taču mēs darām visu iespējamo, lai nodrošinātu Edicy darbību 99.9% gadījumu. Līdz šim mēs to esam veiksmīgi izpildījuši.

Vai Edicy piedāvā e-pastu apkalpošanu?

Nē, Edicy nepiedāvā e-pastu apkalpošanu. Mēs Jums iesakām savai organizācijai piesaistīt Google Mail (Gmail) kontu – Gmail ir ļoti uzticams un drošs, tas piedāvā lielisku surogātpasta filtrēšanu un sniedz iespēju sūtīt e-pastus no pielāgotas adreses. Iepazīstieties ar Google Apps un Gmail lietošanas instrukcijām, kas paredzētas biznesa e-pastu izveidei.

Ja es ar Edicy izveidošu mājas lapu, vai Edicy nodrošinās arī hostingu?

Jā, hostings pieder pie Edicy pakalpojumiem.