Valodas

Saņemiet palīdzību īsā laika sprīdī vai arī dalieties ar padomiem mūsu forumā, vai arī sazinieties ar mums pa e-pastu: support@edicy.com

Valodas

Kā es varu izveidot manai lapai versiju citā valodā?

Ir divi iespējamie veidi, kā pievienot jaunu valodu. Ja Jūs izmantojat parasto Edicy dizainu, uzklikšķiniet uz opcijas „+Pievienot”, kas atrodas blakus Jūsu mājas lapas valodas izvēlnei. Izvēlieties kādu no pieejamajām valodām, ierakstiet valodas nosaukumu uzraksta lauciņā un noklikšķiniet uz „Pievienot valodu”. 
Add language

Vai arī dodieties uz „Iestatījumi” → „Uzbūve” un izvēlieties „Pievienot”. Izvēlieties kādu no pieejamajām valodām, ierakstiet valodas nosaukumu uzraksta lauciņā un noklikšķiniet uz „Pievienot valodu”.
Add language - site organiser

Kā es varu pārtulkot savas lapas citā valodā?

Pārtulkotās lapas ir savienotas viena ar otru. Ja apmeklētājs Jūsu mājas lapā nomainīs valodu, tad šis apmeklētājs tiks automātiski nogādāts uz to pašu lapu tikai apmeklētāja izvēlētajā valodā. Ir divas iespējas kā lapas iztulkot. Ja Jūs izmantojat parasto Edicy dizainu, tad izvēlnē neiztulkotās lapas Jūs ieraudzīsiet iezīmētas „pelēkas”. Uzklikšķiniet uz jebkura pelēko lapu uzraksta (nosaukuma), lai lapu iztulkotu. 
Translate the page
Vai arī dodieties uz „Iestatījumi” → „Uzbūve” un izvēlieties, kurā valodā vēlaties lapu iztulkot. Papildiniet sarakstu, lai redzētu visas lapas savā jaunajā mājas lapā. Jūs ieraudzīsiet opciju „Iztulkot šo lapu” blakus katrai lapai, kura vēl nav tikusi iztulkota. Uzklikšķiniet uz saites – Jums tiks paprasīts izveidot jaunu lapu. Ierakstiet iztulkoto lapas nosaukumu un uzklikšķiniet uz „Izveidot šo lapu”, lai atjaunotu lapu izvēlētajā valodā.
Translate the page - site organiser

Kā es varu nomainīt savu galvenās valodas uzstādījumu?

Kā lapas galvenā valoda tiek uzskatīta tā valoda, kurā lapa tika oriģināli izveidota un šobrīd Jūs pats to nomainīt nevarat. Mēs šobrīd strādājam pie tā, lai pievienotu šo opciju, tādēļ, ja Jums tas tagad ir nepieciešams, sazinieties ar mums pa e-pastu support@edicy.com.

Edicy nav pieejams valodā, kuru man vajag.

Mēs vienmēr meklējam cilvēkus, kas varētu mums palīdzēt izveidot Edicy vēl kādā citā valodā. Ja Jūs šajā jautājumā varat mums palīdzēt, droši sazinieties ar mums pa e-pastu support@edicy.com, vai arī pastāstiet mums, kādā valodā Jūs vēlētos redzēt Edicy, vai arī ziņojiet mums par kādām valodas kļūdām, ja tādas pamaniet.

Kā es varu izdzēst valodu, kura man vairs nav vajadzīga?

Dodieties uz „Iestatījumi” → „Uzbūve” un blakus valodu izvēlnei uzklikšķiniet uz opcijas „Pielāgot”. Izvēlieties valodu, kuru vēlaties izdzēst un noklikšķiniet uz opcijas „Dzēst”. 

NB! Izdzēšot kādu no valodām, Jūs automātiski izdzēšat arī visas lapas un to saturu šajā valodā. Neaizmirstiet, ka ir jāatstāj vismaz viena valoda, lai mājas lapa būtu citiem pieejama. 

Kā es varu nomainīt kādas valodas nosaukumu vai kādas esošas valodas kodu?

Dodieties uz „Iestatījumi” → „Uzbūve” un blakus valodu izvēlnei uzklikšķiniet uz opcijas „Pielāgot”. Uzklikšķiniet uz valodas nosaukuma, kuru vēlaties nomainīt. Šeit Jūs varat nomainīt valodas kodu („Izvēlēties valodu”) vai arī tās nosaukumu, kurš parādās valodu izvēlnē („Valodas nosaukums”).