Vispārēja informācija

Saņemiet palīdzību īsā laika sprīdī vai arī dalieties ar padomiem mūsu forumā, vai arī sazinieties ar mums pa e-pastu: support@edicy.com

Vispārēja informācija

Uz kādiem pārlūkiem Edicy darbojas?

Edicy darbojas uz gandrīz visiem web pārlūkiem, tomēr mūsu oficiāli atbalstītie pārlūki ir Internet Explorer, Firefox, Safari, Chrome un Opera.

Vai Edicy ir arī kāda maksas versija ar vairāk opcijām?

Jā, Edicy ir arī profesionālā pakete, kas ir par maksu, taču ar daudz vairāk priekšrocībām. Izcenojumi sākas ar €6 mēnesī un ir atkarīgi no abonēšanas ilguma. Uzziniet vairāk.

Kāda ir atšķirība starp pamata paketi un profesionālo paketi?

Edicy profesionālās paketes galvenās priekšrocības ir: Jūsu pašu personīgā domēna izmantošana (piemēram, www.tavsdomens.com vai www.tavsdomens.lv) Jūsu Edicy mājas lapai Jūsu mājas lapas lejuplādēšana zip formātā vairāk vietas web telpā. Edicy bezmaksas pakete iekļauj tikai tādas lapas adreses kā mansvards.edicypages.com un tai ir ierobežota 100 MB web telpa. Izmantojot Edicy profesionālo paketi, Jūs varat izmantot savu personīgo domēnu un 5 GB web telpu. Iekļautās izveides iespējas un tēmas ir vienādas neatkarīgi no tā, vai tiek izmantota Edicy profesionālā pakete, vai pamata pakete. Lasiet vairāk par Edicy profesionālo paketi.