Edicy loodi Fraktali, sadade klientidega disainibüroo, poolt esmalt omatarbeks. Tänaseks on Edicyt edukalt rakendanud nii ühe-mehe-ettevõtted kui suured, ligemale 1000 töötajaga riiklikud suurettevõtted.

Kuigi me oleme Edicyle loonud kuvandi, mille kohaselt on see veebiehitamise teenus eeskätt tavakasutajale, omab Edicy ka suuremat väljavaadet keerukamate vajadustega disainibüroodele. 

Aeg on näidanud, et lõppude lõpuks ei omagi see tähtsust, kas lõppkasutajaks on töötaja suurfirmas või üksik ettevõtja. Veebi ehitamiseks tarvilikud vajadused on samad - teenus, mis võimaldaks ilma välise abita lihtsalt tekste muuta, pilte laadida ja uudiseid avaldada. Kumbki kasutajatest ei taha selliste ülesannete elluviimiseks omandada IT-alast ülikoolidiplomit.

Edicy sihtrühmaks on väikeettevõtted, kellel puuduvad vastavad vahendid loomaks endale kallist ja erilahendusega veebilehte. Sellisele suunitlusele vaatamata on Edicys olemas tööriistad ja vahendid, mis võimaldavad luua täiesti unikaalseid saite koos eridisainide ja välise vidinatega.

Olles kümnete tuhandete veebilehtede mootoriks, on Edicy loodud eesmärgiga vastata iga kasvava organisatsiooni vajadustele. Kasutamist võib alustada juba valmis tehtud disainiga ja muuta või asendada seda ettevõtte kasvades. Sama kehtib veebilehe funktsionaalsuse ja külastajatega suhtlemise osas.

Alates sellest, kui Fraktal avaldas oma esimese Edicyga loodud veebilehe, on mitmed bürood alustanud Edicy kasutamist oma klientide veebilehtede loomiseks. Järgnevate nädalate jooksul jagame me oma blogi vahendusel nende kogemusi Edicyga töötamisest — seniks olete teretulnud tutvuma meie arendajalehega ja blogipostitustega, mis sel teemal varem juba kirjutatud on:

Vastused puuduvad

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse