Aasta tagasi töötas Edicys täiskohaga vaid Priit. Ülejäänud inimesed Fraktalis — ettevõttes, mis Edicyd arendab — olid põhiosas hõivatud klienditööde tegemisega.

Sellest ajast saati oleme märgatavalt kasvanud ning tänaseks koosneb Edicy tiim kaheksast inimesest kahes kontoris — Tallinnas ja Tartus. Tutvustan alates tänasest igaüht meist, alustades äriarendusjuhi Elor Pruvliga.

Enne Edicyga liitumist 2012 aprillis töötas Elor üle 3 aasta Googles, arendades AdWordsi kliendibaasi ja müügimudeleid Ida-Euroopa turgudel. Üks tema saavutustest on suurima AdWordsi edasimüüja käivitamine Baltikumis, mis on tänaseks kasvanud tuhandete lõppklientideni.

Samamoodi nagu Edicy, on ka AdWords mõeldud väike-ettevõtetele oma toodete ja teenuste turustamiseks internetis. Ka Elori roll on Edicys sarnane varasema tööpostiga — Edicy kliendibaasi kasvatamiseks optimaalseimate teede leidmine. Edicyd kasutavad juba praegu mitmed agentuurid ja vabakutselised oma klientide kodulehtede ehitamiseks. Tõelise edasimüüjatevõrgu loomine on Elori jaoks üks järgmisi loogilisi samme.

Suure osa vabast ajast veedab Elor sportides. Tõenäoliselt on ta ainus meie hulgast, kes jääks ellu post-apokalüptilises maailmas, kust puuduvad arvutid.

Vastused puuduvad

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse