Selle nädala Edicy kangelane on meie kasutajaliideste arendaja Oliver Pulges. Tema on mees, kes paneb Edicy sinu veebilehitsejas toimima. Edicy mitte lihtsalt ei "toimi" — võime Edicyd julgelt üheks enim arenenud kodulehe valmistamise tööriistaks nimetada.

Oliver Pulges

Räägitakse, et iga arendaja on ehitanud vähemalt kaks programmi. Ühe, mis suudab ekraanile "Hello World" kuvada (ja ei midagi muud) ning teiseks sisuhaldustarkvara ehk CMS-i. See kehtib ka Oliveri kohta. Enne Edicyga liitumist ehitas ta täiesti üksi Zimpliti — kerge, lihtsa ja populaarse CMS-i. Kogemus, mille ta sai niivõrd keeruka ülesande omapäi täitmisest, on hindamatu. Lisades sellele Priidu mentorluse ja meeskonnatöö kogemuse Edicyst, on Oliveri roll sinu jaoks homse Edicyd kujundamisel üha määravam.

Tegelikult oli Oliver määratud teadlaseks saama, jäänud on veel doktoritöö kaitsmine keemias. Kuid Edicy ehitamisega kaasnev põnevus on seda kava vähemasti edasi lükanud ning hetkel ta hipsteri-riideid rottidest pungil taskutega laborikitli vastu vahetada ei plaani.

Oliver on olnud ka professionaalne fotograaf ja mänginud klahvpille elektrobändis Mürgelmaschine.


Vastused puuduvad

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse