PayPal tõi äsja välja lahenduse, millega saab igaüks sooritada ja võtta vastu netimakseid Eesti pangakontodelt. Nii saad sa oma esimese lihtsa e-poe ehitada valmis otse Edicy peal — ilma aja- ja rahamahukate pangalinkidega loomiseta.

Netipoe käivitamiseks või ostude sooritamiseks pole vaja muud, kui konto SEBis, Sampos või Nordeas (teised pangad veel lahendust ei toeta) ning PayPali kontot. PayPali ja konto sidumine on lahti seletanud siin: www.paypal-topup.ee.

PayPali lisamine oma saidile Edicys

PayPalis on igale tootele võimalik luua eraldi ostunupp. Logi PayPali sisse, liigu ostunupu genereerimise lehele ja täida sealne vorm.

PayPali seadistamine

Item name on müüdava toote nimi. Soovi korral määra seal ka toote ID-kood, mis võimaldab hiljem erinevate toodete müümist kergemini jälgida ja analüüsida.
 
Price on toote hind ilma maksudeta sulle sobivas valuutas. Kui toote hind on varieeruv, siis jäta see lahter tühjaks ning määratle variatsioonid (suurus, värvus, hind vms) sektsioonist "Customize button".

Viimaks täpsusta saatekulud ja maksumäär ning seosta nupp oma PayPali kontoga. Siinkohal soovitame kasutada vaikimisi pakutud valikut "Use my secure merchant account ID", mis peidab su e-maili aadressi pahatahtlike spämmijate eest.
  
Kui oled PayPal Premiumi kasutaja, saad nupu seadistusi veelgi täpsemaks muuta.

Kui eelnev tehtud, vajuta "Create button", kust saad kätte nupu html-koodi. Kopeeri ja kleebi see oma saidil toote juurde, kasutades selleks Edicy html-tööriista.

Ja ongi kõik! Reklaami oma uuenenud koduleht välja ning lükka äri käima. Sooritatud ostud hakkavad kajastuma juba su PayPali kontol.

Vastused puuduvad

 • Eduard Krigulson 06. nov

  Nagu ma aru saan, siis minu Edicy kodulehel hakkab ta välja nägema nõnda:
  Edicy kodulehel on tootepilt ja selle all on "Osta" nupp?
  Kuid, kui nüüd klient vajutabki see "osta" nuppu peale, kas siis teda suunatakse edasi ebay lehele või saabki ta reaalselt selle ostu sooritada ilma minu Edicy lehelt lahkumata? Ning lihtsalt see ostu tellimus jms kajastub minu ebay lehel?

 • Teet 06. nov

  Sinu kodulehe kujundus müüdavate toodete osas võib varieeruda - võid määrata PayPali ostunupu toote alla, kõrvale, ülesse või kuidas ise heaks pead. Selles osas on sul ikka vabad käed :)

  Kui klient, kes soovib vastavat toodet osta, vajutab ostmise nupu peale, siis suunatakse ta PayPali keskkonda, mitte ebay ostukeskkonda, kus ta saab oma ostude eest tasuda eelnevalt sinna laetud rahaga (kasutades oma kontole raha laadimiseks www.paypal-topup.ee teenust).

  Kuna sinu poolt müüdavad tooted on seotud just sinu PayPali kontoga, saad nende müügiarengut jälgida oma PayPali kontolt.

  Kui veel midagi selgusetuks jäi, siis küsi julgelt.

 • siuu 05. okt

  Kas on infot Swedbanki kohta, mil see võiks hakata seda teenust toetama?

 • Teet 20. nov

  Kahjuks täna veel selle kohta informatsioon puudub.

 • Marko 11. okt

  Tere, millised pangad on praeguseks pangalingi tarvis toetatud?

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse