Oled sa kunagi mõelnud, kuidas su kodulehel tegelikult läheb? Kindlasti oled juba piisavalt higistanud menüüstruktuuri, sisude, välimuse timmimise kallal. Võimalik et oled isegi saidi külastajate liikumisi analüüsinud. Aga kuidas su kodulehel ikkagi teistega võrreldes läheb? Saime äsja valmis tööriista, mis Edicy Pro kasutajaid sellele küsimusele vastata aitab.
Site popularity statisticsNimelt lisasime sinu kodulehe statistikasetksiooni Google (PageRank) ning Alexa hinded (Traffic Rank). Statistika uurimiseks hüppa otse siit sisse või liigu oma lehe jaluse menüü kaudu Sait > Statistika.

Mida need hinded näitavad?

Google hinne on numbriline väärtus 0-st 10-ni, mis kirjeldab veebilehe olulisust globaalsel tasandil. 0 on sellise lehe hinne, millest maailmal sooja ega külma ei ole, 10 on hindeks aga vaid paaril maailma tippsaidil. Mida suurem number, seda tõenäolisem on lehe jõudmine Google otsingutulemustes kõrgemale kohale. Parem paiknemine tähedab rohkem liiklust ja suuremat tulu.

Alexa hinne näitab aga saidi paiknemist edetabelis, mis hõlmab enamikku vähegi elavaid maailma kodulehti. Alexa paneb kõik saidid populaarsuse järgi järjekorda, alustades Google'st ja Facebook'ist. Ka sinu sait on selles edetabelis. Lisaks globaalsele pingereale on edetabel olemas ka iga riigi kaupa eraldi. Me kuvame üksnes riike, kus saidil mingigi edu olemas on. Alexa positsioon arvutatakse üle igal öösel.

Kirjutame Google ning Alexa hinnete kohta täpsemalt juba lähitulevikus.

Alexa and Google PageRankSa ei näe hindeid?

Statistika nägemiseks pead esmalt Edicy Pro'ga liituma. Kõigest 95 krooni + km eest kuus saad ligipääsu kasvavale hulgale kasulikele tööriistadele, mis tasuta Edicy kontodele ei laiene.

Vastused puuduvad

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse