Edicy on tööriist, mis sobib kodulehe tegemiseks väga erineva suurusega, erineval alal tegusevatele organisatsioonidele. Oma mugava ja lihtsa kasutajaliidese tõttu kasutavad Edicyd nii ettevõtted, asutused kui ka paljud MTÜ-d.

Edicy kasutusmugavus ei seisne üksnes kasutajaliidese lihtsuses. Edicy paindlikkus võimaldab sul oma saidiga siduda arvukalt väliseid teenused. Näiteks Windsorhotel Meranost, Itaaliast on oma saidile lisanud Vertical Booking nime kandva broneerimissüsteemi. Teise näitena võib tuua Meresuu spa, kes on sarnaste vajaduste jaoks kasutanud Citybreaki teenust.

Väiksematel puhkemajadel ja retke- või koolituse korraldajatel on aga nutikas kasutada Edicy vormitööriista koos Google Calenderiga. Nii on võimalik näidata vabu aegu või planeeritud üritusi ja võtta otse lehelt vastu broneeringuid oma klientidelt — nagu on seda teinud Foodsightseeing.

Enamikke väliseid tööriistu (Google Calendar, Google Maps) ja sotsiaalmeedia vidinaid (Facebook, Tripadvisor) on võimalik vähese vaevaga paigutada Edicy sisublokki, kasutades selleks htmli tööriista Edicy tööriistakastist.

Vidina lisamiseks ava html-vaate nupp tööriistaribal ning aseta avanevasse aknasse copy-pastega välisest tööriistast või teenusest saadud vidina kood.

Niisiis pole Edicy asi iseeneses, vaid pigem platvorm oma sõprade ja klientidega suhtlemiseks üle kogu maailma.

Selle kõige juures tasub meeles pidada, et koduleht on keskkond, mis peaks arenema koos sinu ettevõtte ja tootega. Kui esmase saidi saab igaüks üles omal jõul, siis erikujunduste loomiseks võtke ühendust meie sõbraliku kasutajatoega või leidke endale disainibüroo, kes loob teile Edicyga sobiva personaalse veebilehe.


Vastused puuduvad

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse