Edicy’ga on lihtne luua lahedaid veebilehti, kui teil on vaid midagi huvitavat öelda. Siin on rida silmarõõmu, mis kõik näitavad, kuidas inimesed kannavad hoolt keskkonna ja kogu maailma eest enda algatatud kodulehtedega. Üks parimaid asju veebilehtede juures on, et need
on alati tegemisel, ja nii me ootamegi huviga, kuidas teie ideed arenevad ja kasvavad. Me täname teid kõikide jõupingutuste eest, ja palju õnne!
Rahvusvaheline organisatsioon „Teeme ära!“ on „liikumine, mis koondab inimesi, kes on valmis tegutsema – valmis läbi viima tõelisi muutusi oma piirkondades, oma riikides, meie maailmas ja ka iseendas.“ Teeme ära! kodulehe kujundus on algusest peale ehitatud ja käiku lastud Edicy’s. Vaata ka nende tegevust Sloveenias CNN’i vahendusel.

Bioforce Hollandist kasutab Edicy Detroit’i (rohelist) malli. „BioForce®™ arendab ja toodab
kõrgekvaliteetseid, looduslikke, bioloogiliselt loodud kasvuvahendeid.“

EcoFrame on aastal 2009 loodud Eesti firma, mis pakub lahendusi puidust, ökoloogiliste, energiat säästvate majade ehitamiseks. See veebileht kasutab malli Caracas.


 
Kui tahate teada saada, milline maja on just see õiget sorti maja, vaadake Elumaja. See veebileht on loodud standartse malliga, Daejeon’iga.

Nüüd aga hakake pihta ja looge oma veebileht
...või istutage mõni puu.

Vastused puuduvad

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse