Edicyst saab juba ammu paljusid maailma domeene osta — sinunimi.com, .org, .at, .es jpm. Tänasest lisandusid ka .ee domeenid, hinnaga €20 + km tükk.

Taustast

2010 suvel toimus Eesti domeeninimede reform, mille tulemusel kadus varasem karm kord "üks juriidiline isik, üks domeen, tasuta". Nüüd saab igaüks osta kalli raha eest ükskõik kui palju .ee domeene. Kõik vanad, toimivad domeenid tuleb uue korra järgi aasta lõpuks samuti ümber registreerida.

Kuidas osta?

Kõikide teiste domeenide müük on Edicys lihtne, automaatne. Eesti domeenide spetsiifika tõttu tuleb siin aga vana head kirvemeetodit kasutada.

Esmalt kontrolli otsinguga kas soovitud domeen on vaba, seejärel täida taotlus (PDF) otse oma arvutis ning saada digiallkirjastatult meile tagasi. Viimase sammuna tuleb sul teha meile ka pangaülekanne. Makseinfo on taotluse dokumendis.

Huh. Järgmisel aastal lihtsustame seda protsessi.


Vastused puuduvad

  • N.Studio 13. dets

    Tere,
    Kas ka siis tuleb uuesti registreeringu eest maksta, kui alles käesoleva aasta kevadel sai .ee domeen ostetud ja see kaheks aastaks makstud? Kes siis makstud summad tagasi maksab?

  • Tõnu 14. dets

    .ee domeene hakkasid esimesed hostingufirmad müüma alles 2010 juulis. Kuni selle ajani oli .ee domeenide registreerimine tasuta. Ma arvan et sa pead silmas hoopis Edicy Pro tasu? .ee domeen on kõigest domeen, Edicy annab aga tööriistad, et sellel domeenil midagi kasulikku teha — kodulehte ehitada, hallata, majutada.

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse