Edicy põhiväärtuseks on selle imelihtne kasutajaliides, millega saab sisu hallata otse lehe enda pealt. Tegime selle mõne uuenduse ja lisavõimalusega nüüd veelgi lihtsamaks.

Peidetud menüüjaotused EdicysTurundus-kallakuga kasutajad on hakanud aktiivselt peamnüüsse peidetud lehti tegema — minisaidid, landing page'd, millele ühe või teise kampaania raames kasutajad esilehe asemel suunatakse. Selliste lehtede pluss on, et nende nimi ilmub aadressiribal otse domeeninime järel. Miinuseks on aga haldamisel tekkiv ülekuhjatud peamenüü — administraatorile näidatakse peamenüüs ka peidetud linke, et ta saidil navigeerida saaks. Meie värske lahendus on lihtne — kõik peidetud lehed grupeeritakse menüü lõppu ühisesse rippmenüüsse. Turunduspidu võib alata.

Kui sa kasutad erikujundust, kuid ei tea suurt midagi kodeerimisest, siis anna lihtsalt meile teada. Me lisame selle võimaluse tasuta.

Kuni viimase ajani ei saanud kaht igapäevast toimingut veel lehe pealt teha. Uute blogipostide lisamine ning rämpskommentaaride lisamine toimus adminvaatest. Enam mitte. Mine vaata oma uuenenud blogilistingut ja kommentaare, oma silm on kuningas. See on esimene samm protsessist, kus me lõpuks blogitääbist Edicy peamenüüs üldse lahti saame.

Tekstitööriistad Edicys
Tegime ka ühe kosmeetilise muutuse — uuendasime tekstitööriista disaini. Sinna oli jäänud viimane killuke vana Edicy väljanägemist.

NB! tekstistiili valik peegeldab nüüd tegelikke fonte, mis lehel kasutusel. Äge, kas pole?


Vastused puuduvad

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse