Edicyga ehitatud sait ei ole enam lihtsalt koht kus vahendada oma igapäevast üldinfot, vaid tööriist millega saad üles ehitada ettevõtte intraneti ja jagada valitud kasutajagruppidele suunatud infot. Parooliga kaitstud lehtedega saad sulgeda misiganes osa oma saidist muutes selle piiratud kasutajate kaudu nähtavaks konkreetselt valitud seltskonnale – olgu need siis kliendid või kaastöölised ja koostööpartnerid. 

Lühike ülevaade, mida Edicy uus ja paljuküsitud funktsioon võimaldab:

 • ehitada mini intranett või infoleht oma meeskonnaliikmetele
 • jagada kliendile eripakkumisi või korralda küsitusi valitud seltskonnale
 • vahendada meeskonna ja kujundaja vahel lehti, msi ei ole veel lõplikult valmis ning vajavad kohendamist


Parooli seadmiseks soovitud kasutajagrupile ava oma saidi admin vaade ning vali menüüriba paremalt alaservast konkreetse lehe seadistused.  Leht muutub salasõnaga kaitstavaks lisades linnukese "küsi salasõna" kasti. 

Klikkides tekstil "seadista" pääsed lehe privaatsusseadetesse, kus on võimalik saata kutse e- postitsi lehe vaatamiseks. Selleks  sisesta soovitud inimese aadress vabasse lahtrisse. Sinu soovitud kasutaja saab kutse saamise järel ise esmasel sisenemisel valida talle sobiva parooli. Juhul kui lood kaitstud lehele alamlehti siis  muutuvad ka need automaatelt nähtavaks vaid sinu poolt määratud kasutajatele.


Hetkel on tegemist antud tööriista testversiooniga, seega võib kasutamisel esineda mõningaid tõrkeid. Juhul, kui sul tekib omaltpoolt mõtteid kuidas tööriista parandada siis anna meile kindlasti teada!

Lisaks uuele funktsionaalusesle korrigeerisime ka  Edicy tekstitöötlust mis teevad kasutaja elu mugavamaks kui seni.


Vastused puuduvad

 • Erkki Pung 15. juuni

  Log in lehte võiks koos errorlehtedega saada ka kujundada.

 • Karl Laas 15. sept

  Mina olen Erkki jutuga kah nõus! Hääletan kahe käega selle poolt, et error lehe saaks kujundada ise või et ma saaksin kuskil saidi üldsätetes öelda, et millist minu lehte näidatakse errorina. Saaksin sinna vähemalt www.upsteem.com tagasisiuunamise ja reklaami panna. Jõudu!

 • Rait 17. okt

  Võtame arvamused arvesse!

 • Mamun 25. apr

  Thanks for sharing such helpful blog like Password-protected pages. Hopping more for
  clipping path

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse