Alates tänasest koosneb Edicy "köögitoimkond" 14 inimesest. Aastaga kaks korda suuremaks kasvanud meeskond tähendab Edicy kasutajale uusi töökäsi ning seega igapäevaselt käepärasemat teenust!

Kui rääkida asjast enesest, siis oleme nädala eest parandatud vormitööriistale ja sellele eelnenud keeleuuendustele, lisanud veel paar näputäit finesse.

Müügis on uued domeenid:

Senisele valikule lisaks saad nüüdsest oma Edicyga ehitatud lehe panna jooksmaka prantsuse (.fr), Itaalia (.it), portugali (.pt) ja läti (.lv) lõpuga domeenidel. Hinnad algavad € 15 / a, välja arvatud .pt mis maksab € 24 / a (+ km ).


Mis sinu lehel toimub:

Mitu külastust on sinu koduleht kogunud viimase 30. päeva jooksul - 10? Ka see on algus! Edaspidi saadame sulle lehe käekäigu kohta igakuiselt teate, kus on lihtsalt ja loogiliselt lahti seletatud millest need 10, 20 või 200 külastust koosnevad, kust on külastajad pärit ning kas tegemist on uute sõprade või vanade tuttavatega.Pildid ja galerii:

Kõige nähtavam muutus Edicy kasutajale on uuenenud galerii ja pildivaated, mis avanevad nüüd ühtmoodi sujuvalt rüperaalis, kui pihuseadmelt vaadatuna.

Uus galeriivaade on mugavam kasutada ning annab käepärasema väljundi ka Edicy baasilt unikaalsete lehtede ehitajatele.
Paindlikum otsing:

Edicy saitidel kasutatav otsingukomponent sai ümber ehitatud ja kohandatud vastavalt lehe üldilmele - tähelepanelik tasuks olla arendajatel ja disaineritel. Seda vidinat on nüüd võimalik sättida teie kliendi soovidele ja vajadustele vastavalt.

Kuid mis siin ikka pikalt seletada - nagu öeldud, on meie meeskonnas varasemaga võrreldes topeltarv töökäsi! Sestap on lootus, et Sinu kui kasutaja ettepanekud Edicy arendamiseks leiavad reaalse väljundi veel kiiremini.  


Vastused puuduvad

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

 • 1 27. okt

  1

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse