Head aega, Edicy!

Edicy aeg on otsa saanud ja see on tegelikult hea uudis kõigile. Ütleme hüvasti vanadele kujundustele ja aegunud tööriistale — ja tervitame uudset järeltulijat, Voogu. Uus platvorm on olnud aktiivne juba 2014. aasta juulikuust, seega nüüd liitud juba mitmesajatuhande rõõmsa Voo kasutajaga sinagi.

Kui olid kuni hiljutiseni Edicy kasutaja, siis nüüd on sul hea võimalus endale uus, mobiilisõbralik kujundus valida ning kogeda kuidas lohistamissüsteemil veebilehte ehitada saab.

Kõik Edicy tasuta paketid sulguvad esimesel septembril — seni on aega spetsiaalse allahindlusega Voo tasulisele paketile üle tulla.

Mis on Voog?

See on tööriist, millega saab luua ilusaid, disainitud veebilehti. Voog on kasutajakeskne — seda on imelihtne kasutada ning see hoolitseb tehnilise poole eest ise, seega lõppkasutaja on vaba kõiksugu seadistamisest.

Natukene taustalugu — me oleme ehitanud nii veebilehti, brändinud firmasid ning arendanud veebitööriistu viimased viistest aastat. Voog on selle kogemuse tulem.

Mis eristab Voogu konkurentidest?


Esiteks — see on parim tööriist mitmekeelse veebilehe loomiseks. Kui pesitsed Euroopas, läheb sul kindlasti vaja vähemalt kahte keelt enda saidil, kui mitte kolme.


Teiseks, Voog on ka arendajatele mõeldud tööriist. Nii agentuurid kui vabakutselised arendajad ehitavad iga päev Voogu saite ning kasutavat selleks täielikku APIt, avatud templiite ja andmebaase.


Kolmandaks, meie lohistamise-süsteemil baseeruv e-pood on päriselt eriline. Voo e-poe platvorm erineb teistest teenusepakkujatest nii mitmelgi põhjusel:

Lihtne alustada. Paari minutiga saad asuda oma tooteid müüma või annetusi vastu võtma — sõltuvalt sellest, mis on sinu veebiäri eesmärk. Samas on sul alati võimalus oma poodi edasi arendada ning alustada tuhandete toodete müümisega.

Makseviisid. Oma uues veebipoes saad valida maksete vastuvõtmise meetodid, mis sulle kõige paremini sobivad — PayPal, krediitkaart ja internetipangad. Lisaboonusena on su klientidel võimalik ka arvega maksta.

Müü üle maailma. Seadista endale sobivad tarneviisid (näiteks kiir- või tavapost) ning hinnasta need vastavalt piirkonnale. Või kui soovid, müü ainult koduturul. Samas võid müüa ka ilma kohaletoimetamiseta digitaalseid kaupu. Kõik on võimalik.

Tellimuste haldamine. Veebipood saadab sulle automaatselt iga tellimuse kohta teavituse ning kliendile arve / kviitungi. Oma tellimusi saad hallata nii maksete kui ka tellimuste staatuse alusel.

Lisaks kogu Voo võimekus. Veebipood on osa sinu Voo kodulehest, mitte iseseisev toode. See tähendab, et saad veebipoe ehitamisel rakendada kõiki Voo võimalusi, mille hulka kuulub ka täielik personaliseerimine disainerite ja arendajate poolt.

Kokkuvõte

Eelnevalt mainitu on ainult väikene osa sellest, mida saad Voo tööriistaga luua. Seega, me loodame, et kasutad võimalusi täiel rinnal ning et see kogemus meeldib sulle.

Muide, oleme alati olemas kui sul tekib küsimusi või soovid meile tagasisidet jätta — saada lihtsalt e-mail aadressil support@voog.com.


Vastused puuduvad

Edicy blogi

Maailm lihtsaima veebiehitaja taga

Räägitakse