Edicy uuendused 
2013 kevadel
Tere!

Oleme viimastel kuudel Edicyga tublisti tööd teinud. Sestap on sinu käsutuses nüüd täägid ehk blogisildid, allkirjastatavad fotod galeriis, uued kasutajaõigused ning kiirem pildi ja failihaldus. Lisaks oleme parandanud disaineritele ja arendajatele mõeldud tööriistu. 

Lühikokkuvõte olulisematest uutest võimalustest: 
 

Kasutajaõigused.  

Saidi kasutajaid saab nüüd määrata omanikeks või toimetajateks – viimased jäävad arvelduste infost, domeenihadusest ja teistest tehnilistest küsimustest kõrvale. Loe lähemalt

Sildid blogipostitustel.

See, läbi aegade enim küsitud võimalus, on lõpuks valmis ja uued kui ka varasemad blogipostid saab nüüd siltidega (täägidega) kategooriatesse jagada.  
 

Pildiallkirjad galeriides.

Lisaks sellele, et fotodele saab galeriis allkirju lisada, on kogu pildi- ja failihaldus tervikuna tunduvalt kiiremaks ja mugavamaks ehitatud. 
 

Domeenide seadistamine.

Need kes end tehnilistes teemades kodusemalt tunnevad, saavad nüüd vajadusel oma saidi domeenide DNS seadeid hallata.
  

Osta oma saidile unikaalne disain.

Vajad spetsiifilist funktsionaalsust, sisu paigutust, disaini või lehtede struktuuri, kuid ei leia meie standard disainide seast sobivat? Meil on palju häid partnereid, kes on valmis sind kohe aitama.  

Logi sisse ja vaata uuendused üle

Kirss tordil — tööriistad arendajatele ja disaineritele.

Mitmed Euroopa veebiagentuurid ja disainerid kasutavad Edicyd oma klientidele ägedate unikaalsete saitide ehitamiseks. Nende elu lihtsustamine on üks meie põhieesmärke. Sestap uuendasime täielikult Edicy kooditoimeti ning avaldasime uue arendajate lehe, kuhu koondame neile kasulikku erialast infot. 


Peatse kuulmiseni!
Edicy meeskond


Täiendavate küsimuste tekkides vaadake meie KKK lehte või kirjutage support@edicy.com.