Pavasara jaunumi 2013

Sveiciens visiem!

Pēdējo mēnešu laikā mēs esam cītīgi strādājuši pie tā, lai Edicy vietni padarītu vēl labāku. Tagad Jūs varat priecāties par uzlabotu blogošanu, uzlabotām galerijām, vēl labāku failu pārvaldīšanu un pavisam jauniem jaudīgiem lietošanas rīkiem, kas paredzēti lapu izstrādātājiem un dizaineriem.

Lūk, īss pārskats par vissvarīgākajām jaunajām ērtībām:

 

Pielāgotas lietotāju funkcijas.  

Lapu īpašnieki tagad var darboties kopā ar to redaktoriem — lietotājiem, kas veido lapu saturu. Tas Jums sniedz iespēju mazināt neērtības rēķinu, domēnu un tehnisko lietu jomās. Uzziniet vairāk.

Tagu pievienošana blogu ierakstiem.

Jau kādu laiku šī ir bijusi viena no tām Edicy plānotajām funkcijām, kas ieviešanas sarakstā atradusies pašā augšgalā. Un, lūk, te nu tā ir – pievienojiet tagus visiem saviem blogu ierakstiem!


Pievienojiet nosaukumus galeriju bildēm.

Mēs esam ne tikai radījuši Jums iespēju pievienot jaunus nosaukumus savu galeriju bildēm, bet arī esam pārveidojuši pilnīgi visu bilžu un failu pārvaldīšanas sistēmu. Galvenās iezīmes - ātrums un pielietojamība!
 

Pārvaldiet domēnu iestatījumus.

Tie, kuri tehnoloģiskajā jomā ir kā zivis ūdenī, tagad var pilnībā pārvaldīt savus domēnu vārdus un tikt galā ar DNS iestatījumiem.
  

Iegādājieties savai mājas lapai unikālu dizainu.

Vai Jums ir nepieciešama īpaša lapas pielietojamība, izkārtojums vai lapas uzbūve, bet starp noklusējama dizainiem nav tāds, kas būtu Jums piemērots? Nesatraucieties – Jūs varat pasūtīt pilnīgi jebkādu pielāgotu dizainu savai mājas lapai kādam no mūsu daudzajiem sadarbības partneriem. 

Izpētiet savas iespējas.

Ak, un vēl viens jaunums — jaudīgi lietotāju rīki.

Vairākas Eiropas mājas lapu izstrādes aģentūras un ārštata dizaineri izmanto Edicy vietni, lai saviem klientiem radītu diezgan advancētas mājas lapas. Padarīt šo cilvēku dzīvi mazliet vienkāršāku ir viens no mūsu galvenajiem mērķiem, līdz ar to, mēs esam izlaiduši pilnībā pārveidotu veidņu kodu redaktoru, kā arī izstrādātāju lapu, kurā ir daudz noderīgas informācijas.

Uz drīzu sadzirdēšanos!
Edicy komanda

Ja Jums ir kādi jautājumi, apmeklējiet mūsu palīdzības sadaļu vai sazinieties ar mums pa e-pastu support@edicy.com