Voog jeb pavisam jauns Edicy

Kopš Edicy uzsākšanas 2008. gadā gandrīz 500 000 cilvēku no 150 dažādām valstīm ir to izmantojuši mājas lapas izveidošanai. 

Tas nav tikai viens no vieglākajiem mājas lapas veidošanas rīkiem, kādi ir pieejami. Tas ir arī nopietns rīks lietpratējiem. Šobrīd ļoti daudzi dizaineri un izstrādātāji to izmanto, lai saviem klientiem radītu mājas lapas. Viņi dod priekšroku Edicy, jo tam ir plaša iespēju izvēle, to nepārtraukti pārvalda un atjauno mūsu komanda, kā arī viņu klientiem to ir ārkārtīgi viegli izmantot. 

Pagājušajā gadā mēs uz sevi paraudzījāmies ar svaigu skatījumu, izlēmām, kādā virzienā vēlamies doties un kā vislabāk kalpot jums. Mēs esam daudz izzinājuši par saviem lietotājiem, mājas lapu tehnoloģijām un uzņēmējdarbību. Lai pēc iespējas ražīgāk izmantotu savas zināšanas, mēs izlēmām savu uzņēmējdarbību sākt no paša sākuma. Iepazīstieties ar Voog, Edicy mantinieku.

Mēs esam pilnībā pārrakstījuši, pārprojektējuši un pārveidojuši korporatīvo tēlu savam mājas lapas veidošanas rīkam. Mēs tam esam arī devuši jaunu nosaukumu — Voog. Igauņu valodā tas nozīmē “plūsma”, savukārt angļu valodā tas izklausās gluži kā “vogue”, kas nozīmē “mode”. Tas ir moderns izstrādes rīks radošiem cilvēkiem. 

Voog ir ar iespējām bagātāks kā Edicy. Tas sniedz iespēju realizēt patiešām izcilas mājas lapas. Jums ir lielāka kontrole pār tekstu rediģēšanu, lielāka satura veidņu izvēle, kā arī vairāk iespēju pielāgot savas mājas lapas vispārējo izskatu un gaisotni. Turklāt izstrādātāji tagad var rēķināties ar vēl spēcīgāku darbspēju (pilns API un citas iespējas). 

Izcenojumi ir palikuši nemainīgi, un lietotājiem darbošanās ir līdzīga, kāda tā bija, izmantojot Edicy. Līdz ar to jums ir tikai jāpierod pie tā, nevis jāsāk to apgūt no jauna. Izkārtojums un darbošanās ar rīku ir līdzīgi. Mēs šodien uzsākām jauna interfeisa ieviešanu, tādēļ lietotāju mājas lapas tiks atjaunotas tuvāko nedēļu laikā. Voog ir pasaulē pats vienkāršākais rīks, ar kuru izveidot skaistu, daudzvalodīgu, atsaucīgu un meklētājsistēmām pielāgotu mājas lapu jūsu uzņēmējdarbībai. Visas jaunās, spēcīgās lietpratēju iespējas paliks aiz priekškara un jūs kā lietotājus netraucēs. 

Ja jūs vēlaties sniegt atsauksmi vai kaut ko pajautāt, vienkārši sazinieties ar mums. Mēs esam tepat un gaidam jūsu e-pastus uz hello@voog.com

Atā! 

Tonu Runnels
Izpilddirektors, Voog
www.voog.com