Superlihtsa veebiehitaja seljatagune

runnel

Tõnu Runnel Tegevjuht, disainer

Kuigi Tõnul küll kraad õigusteadustes, on ta viimased 14 aastat hoopis disainerileiba maitsnud. Enamik Edicyst on just tema sulest pärit ning kui disainist aega üle jääb, paneb Tõnu paika visiooni tulevikuks.

@runnel

haamer

Priit Haamer Arendusjuht

Priit vastutab Edicy tuuma arenduse eest ning on üks nendest arendajatest, kes hoolib ilusast disainist vahel rohkemgi kui omaenda liistudest.

@priithaamer

Tanel Jakobsoo Arendaja

Tanel on oma arendussihiku pööranud analüütika peale. Klienditoe ning tarkvaratestimise-taustaga Tanel on haruldane inimliku empaatiaga arendaja.

Mairit Vikat Arendaja

Mairit on arendaja, kes puutub kolleegidest kordades enam kokku klientidega — koos Raidu ja Teeduga kleindituge pakkudes ja nende soove ellu rakendades.


Oliver Pulges Arendaja

Oliver on see mees, kes tagab Edicy toimimise sinu brauseris. Ta võtab kirgliku arendajana veebitehnoloogiast viimast ja paneb Edicy kasutaja jaoks üha mugavamalt toimima.Teet Parts Turundus ja partnersuhted

Teedu roll on olla Raidu paremaks käeks (ja vasakuks ajupoolkeraks). Tänaseks on ta endale selgeks teinud nii kasutajatoe, müügitöö kui ka meediamonitooringu peensused.

Edicy nõuandjad

runnel

Toivo Annus Skype kaasasutaja

Toivo vastutab Edicy strateegilise suuna ning ärinõu jagamise eest. Ta on hetkel partner Ambient Sound Investmentis ning enne seda Skype peainsener selle loomisest saati.

haamer

Märt Kelder Skype-veteran

Märt annab Edicys nõu toote- ja arendusjuhtimises ning hoiab sisemistel arengutel silma peal. Märt on olnud seotud Skypega selle esimestest sammudest peale ning see kogemus on Edicy juures olnud asendamatu.

Tarmo Talu Rokkstaar arendaja

Peale Eesti Vabariigi kesksete finantssüsteemide arendust keskendus Tarmo peamiselt konsultatsioonide pakkumisele. Kogu Edicy maksesüsteemi arhitektuur ning teostus kannab Tarmo allkirja.