Oleme avatud sinuga koostööks

Edicy otsib partnereid, kes oleksid pühendunud lihtsusele,
heale disainile ning kliendirahulolule.

Telekomid ning internetiteenusepakkujad

Oleme avatud partnerlusläbirääkimisteks uuenduslike telekommunikatsioonifirmade ja internetiteenusepakkujatega kes soovivad oma klientidele pakkuda Edicy'd veebidisaini pakis või erilahendusena.

Professionaalsed disainerid

Kui Sa oled vapustav disainer, armastad Edicyt ning soovid luua uusi kujundusi kõikidele meie kasutajatele, võta meiega ühendust ning me saadame Sulle kujundusmalli ehitamise juhendi ning alustame koostööd.

Veebiarendajad

Oled kogemustega veebiarendaja, kes tunneb HTMLi ja CSSi läbi ja lõhki ning soovid ehitada uusi kodulehekülgi Edicy peale? Saada meile oma portfolio ning muid andmeid oma töö ja regiooni kohta ning me anname sinust potentsiaalsetele Edicy klientidele teada.

Online teenusepakkujad

Arendad veeb 2.0 teenust, kus kasutajad saavad luua omaenda sisu? Koos töötades saame Edicy kasutajatele nende elementide sidumise Edicy lehtedega lihtsaks teha.

Erisoovidega ettevõtted

Soovid oma ettevõttele erikujundust või leiad, et Edicy'l on puudu mõni Sinu firma jaoks oluline omadus? Kontakteeru meie meeskonnaga ning vaatame koos, kuidas Edicy Sinu jaoks sobivaks teha. Näidiste seas on mõned meie eritööd ning -kujundused Edicy äriklientidele.

Tõlgid

Edicy otsib pidevalt inimesi, kes aitaksid meil jõuda erinevatesse maailma nurkadesse kasutajate endi emakeeles. Me oleme loonud Edicy tõlkimiseks lihtsa tööriista, mille abil saad maailma lihtsaimat veebiehitajat kohandada ükskõik millisesse maailma keelde.

Investorid

Edicy on huvitatud suhtlemisest tuntud riskiinvestorite ning riskikapitalifirmadega üle kogu maailma. Kui oled valmis pikaajaliseks koostööks, võta meiega ühendust ning räägime lähemalt.