Twórcy super prostoty

 Edicy to serwis internetowy stworzony i obsługiwany przez agencję internetową i projektową Fraktal. W ciągu kilku lat od rozpoczęcia działania Edicy przerosło wszystkie inne projekty firmy Fraktal. 

runnel

Tõnu Runnel Dyrektor Generalny, Projektant

Tõnu ma licencjat z prawa, ale od ponad 14 lat z radością zajmuje się projektowaniem stron. Większość tego, co widać w Edicy, jest jego dziełem. Tõnu jest uzależniony od projektowania; ponadto przewodzi zespołowi Edicy i planuje rozwój firmy.

@runnel

haamer

Priit Haamer Główny programista

Priit kieruje planowaniem i programowaniem jądra Edicy. Jest przykładem rzadko spotykanego programisty, dla którego projektowanie i użyteczność są równie ważne, co jego własny zawód.

@priithaamer

Teet Parts Marketing Associate

Teet's role is being the right hand (and left half of brain) for both Tõnu and Rait. He's all over the board now — supporting users, engaging in sales, monitoring media.

Tanel Jakobsoo Programista Rails

Mając szerokie doświadczenie jako programista od wsparcia klienta po testowanie oprogramowania, Tanel skupia się na analityce. Wśród programistów wyróżnia go empatia.

Oliver Pulges Developer

Oliver is the guy who makes Edicy work in your browser. He's passionate about making Edicy ever easier to use by bringing the latest browser technology advancements on board.

Read more


Mairit Vikat Developer

Mairit is a developer who — instead of developing the core internals of Edicy — helps out our customer support and customers with hands-on technical assistance.

Rada Doradcza Edicy

runnel

Toivo Annus Współzałożyciel Skype'a

Toivo jest odpowiedzialny za strategię rozwoju i doradza Edicy w kwestiach biznesowych i operacyjnych. Obecnie jest partnerem w Ambient Sound Investments. Wcześniej był dyrektorem ds. inżynierii w Skypie od jego założenia do drugiej połowy 2005 roku.

haamer

Märt Kelder Członek początkowego zespołu Skype'a

Märt jest konsultantem Edicy do spraw zarządzania produktem i inżynierią; doradza też w kwestiach procedur wewnętrznych. Märt był związany ze Skype'em od samego początku i jego doświadczenie było dla Edicy bezcenne.

Tarmo Talu Gwiazda wśród programistów

Tarmo jest doświadczonym specjalistą do spraw systemów płatności. Po zbudowaniu centralnego systemu finansowego rządu estońskiego pracował jako niezależny konsultant. Jest architektem i programistą tworzącym system płatności Edicy.