Jesteśmy otwarci na współpracę

Lubimy współpracować z ludźmi, którzy cenią prostotę, elegancki wygląd stron i satysfakcję klienta.

Firmy hostingowe szukające narzędzia do tworzenia stron dla użytkowników końcowych

Chętnie porozmawiamy o możliwościach współpracy z czołowymi firmami telekomunikacyjnymi lub dostawcami usług internetowych, chcącymi włączyć Edicy do swojej oferty jako część pakietu usług projektowania stron lub jako rozwiązanie sprzedawane pod własną marką.

Profesjonalni projektanci sprzedający szablony

Jeżeli jesteś projektantem stron (poważnym, mającym bogate portfolio prac dla dużych klientów), możemy rozmawiać. Szczególnie interesują nas projektanci zainteresowani tworzeniem szablonów dla Edicy.

Programiści tworzący strony dla użytkowników końcowych

Jesteś doskonałym programistą znającym się na HTMLu, CSSie i całej reszcie? Chciałbyś budować więcej stron, używając Edicy? Prześlij nam informacje o swoim portfolio, językach, jakimi się posługujesz, i gdzie jesteś — jeżeli uznamy, że jesteś fajny, zamieścimy cię na specjalnej stronie dla partnerów, do których nasi użytkownicy końcowi mogą się zwrócić po dodatkową pomoc w swoim regionie.

Dostawcy usług internetowych szukający odbiorców

Jeżeli oferujesz usługi Web 2.0, w ramach których użytkownicy mogą tworzyć własne aplety, widgety i inną zawartość, możemy razem ułatwić użytkownikom wbudowanie tych elementów w Edicy. Skontaktuj się z nami!

Firmy mające pomysł na własny szablon lub funkcję

Czy twoja firma szuka kogoś, kto wykona projekt twojej strony? A może odkryłeś, że w Edicy brakuje funkcji, dzięki której twoja firma pozostawiłaby konkurencję w tyle? Skontaktuj się z nami — zobaczymy, co możemy zrobić, aby dostosować Edicy do twoich potrzeb. (Obejrzyj przykładowe strony firmowe, które stworzyliśmy.)

Tłumacze lokalizujący Edicy na swój język

Edicy ciągle szuka ludzi, którzy pomogą nam zwiększyć zasięg i dotrzeć do klientów w ich własnym języku. Stworzyliśmy proste narzędzie, które pomaga w przetłumaczeniu Edicy na inne języki. Jeżeli chciałbyś nam pomóc, prosimy o kontakt z informacją o języku, który chcesz dodać — a także jeżeli zauważysz błędy, które możemy poprawić w dostępnym już języku.

Inwestorzy chcący zainwestować w Edicy

Edicy jest otwarte na możliwość współpracy z wiodącymi funduszami venture capital lub znanymi, renomowanymi inwestorami prywatnymi. Jeżeli chcesz się z nami związać na dłużej, zapraszamy do kontaktu.