Unikālās vienkāršības aizkulisēs

Edicy ir web serviss, kuru radīja un atbalstīja mājas lapu un dizaina aģentūra Fraktal.

Tikai pāris gadus pēc tā pastāvēšanas Edicy bija tik veiksmīgi attīstījies, ka tas pārauga Fraktal aģentūru.

runnel

Tonijs Runnels (Tõnu Runnel) CEO, dizaineris

Lai arī Tonijam ir bakalaura grāds jurisprudencē, tā vietā viņš ir izbaudījis vairāk kā 14 gadu pieredzi darbā ar dizainu. Viņš ir izveidojis lielāko daļu no tā, ko Jūs varat redzēt iekš Edicy. Papildus tam, ka Tonijs ir dizaina guru, viņš arī vada Edicy komandu un plāno biznesa attīstību.

@runnel

haamer

Prīts Hāmers (Priit Haamer) galvenais uzņēmuma attīstītājs

Prīts ir atbildīgs par Edicy uzņēmuma pamata plānošanu un attīstību. Viņš ir īsts retums starp uzņēmumu attīstītājiem, jo ir tikpat ieinteresēts dizainā un tā pielietojamībā, kā tā izstrādātāji (un reizēm pat vēl vairāk).

@priithaamer

Tēts Parts (Teet Parts) mārketinga speciālists

Tēta loma uzņēmumā ir būt par Tonija un Raita „labo roku” (un arī kreiso smadzeņu pusi). Šobrīd viņš jau ir pilnvērtīgs komandas loceklis – viņš sniedz atbalstu lietotājiem, iesaistās pārdošanā, kā arī nodarbojas ar mēdiju monitoringu.

Tanels Jākobsons (Tanel Jakobsoo) RoR attīstītājs

Būdams attīstītājs, kas koncentrējas uz analītisko pasauli, Tanelam ir profesionālā pieredze sākot ar klientu atbalstu līdz pat programmatūru testēšanai. Tanels ir ārkārtīgs savas sugas retums – absolūti līdzjūtīgs izstrādātājs.

Olivers Pulge (Oliver Pulges) programmētājs

padarītu Edicy vēl vienkāršāk lietojamu, ieviešot pašas jaunākās pārlūku tehnoloģijas.

Uzziniet vairāk

Mairits Vikats (Mairit Vikat) programmētājs

Mairits ir programmētājs, kurš nevis attīsta Edicy vietnes galvenās pamata programmas, bet gan sniedz palīdzību klientu servisa nodaļai un lietotājiem ar tehnoloģiju saistītu jautājumu atrisināšanā.

Edicy padomdevēji

runnel

Toivo Annus viens no Skype dibinātajiem

Toivo ir atbildīgs par stratēģisko virzienu un sniedz Edicy biznesa realizācijas padomus. Šobrīd viņš ir Ambient Skaņu Investoru partneris, taču pirms tam viņš bija galvenais Skype projektētājs no tā dibināšanas brīža līdz pat 2005. gada beigām.

haamer

Mārts Kelders (Märt Kelder) sākotnējās Skype komandas dalībnieks

Mārts konsultē Edicy par produktu un projektēšanas organizēšanu un sniedz mums padomus mūsu iekšējās vides darbībās. Mārts ir bijis saskarsmē ar Skype kopš tā pašiem sākumiem, un viņa pieredze ir bijusi neaizstājama Edicy attīstībā.

Tarmo Talu Rockstar attīstītājs

Tarmo ir pieredzējis maksājumu sistēmu speciālists. Pēc tam, kad bija izveidojis centrālo finansu sistēmu Igaunijas valdībai, viņš ir bijis aktīvs privātais konsultants. Viņš ir Edicy arhitekts un maksājumu sistēmas izveidotājs.