Mēs esam gatavi sadarbībai ar Jums

Mums patīk sadarboties ar cilvēkiem, kas ir tendēti uz vienkāršību, dizainu un klientu labklājību.

Uzņēmumu hostings

Mēs ar prieku apspriedīsim potenciālo sadarbību ar lielākajiem telekomunikāciju vai ISP uzņēmumiem, kas būtu gatavi Edicy piedāvāt kā daļu no mājas lapu izveides paketes vai arī produktu tālākai tirdzniecībai. 

Dizaineri

Ja Jūs esat web dizaineris (un ar to mēs domājam patiešām labs dizaineris, kam ir darba pieredze šajā jomā un kurš ir gatavs nopietnam darbam), tad mēs varam apspriesties. Mēs esam īpaši ieinteresēti tajos dizaineros, kas būtu ieinteresēti Edicy tēmu attīstīšanā.

Gala mājas lapu izstrādātāji

Jūs esat web izstrādāšanas meistars, kurš saprot, kā lietot HTML, CSS un visu pārējo? Jūs gribētu papildināt Edicy lapu kolekciju? Dariet mums zināmu gan par savu portfolio, gan par valodām, kuras pārzināt, gan ģeogrāfisko reģionu, kurā strādājat. Ja, mūsuprāt, Jūs būsiet prasmīgs, mēs Jūs pievienosim īpašo sadarbības partneru lapai, kurā mūsu gala lietotāji varēs atrast Jūsu kontaktinformāciju, kad viņiem radīsies nepieciešamība pēc papildus palīdzības mājas lapu izveidei attiecīgajā reģionā. 

Tiešsaistes pakalpojumu nodrošinātāji lielākas publikas meklējumos

Ja Jūs nodrošināt Web 2.0 pakalpojumu, ar kura palīdzību lietotāji var izveidot sīklietotnes, vidžetus un saturu, mēs varam sastrādāties, lai ar Edicy palīdzību lietotājiem padarītu vienkāršāku šo lietu izstrādāšanu. Sazinieties ar mums!

Dizaina izveide vai to sastāvdaļu priekšlikumi uzņēmējiem

Vai Jūsu uzņēmums meklē kādu, kas spētu piemērot Jums dizainu? Vai varbūt Jūs esat pamanījuši, ka Edicy pietrūkst kāda lapu sastāvdaļa, kas būtu būtiska Jūsu uzņēmējdarbībai? Sazinieties ar mums un mēs paskatīsimies, kādā veidā mēs varētu padarīt Edicy piemērotu tieši Jums (ieskatieties dažās no mājas lapām, kuras mēs esam jau radījuši). 

Tulkotāji

Edicy nepārtraukti meklē cilvēkus, kas palīdzētu mums paplašināt savu darbību, sniedzot iespēju lietotājiem izmantot mūsu saiti savā valodā. Mēs esam radījuši pavisam vienkāršu rīku, kas tulkotājiem palīdz pārveidot Edicy lapas jebkurā valodā. Ja Jūs esat ieinteresēts mums palīdzēt, sazinieties ar mums un dariet mums zināmu, kuru valodu Jūs vēlētos pievienot, vai arī, ja Jūs pamanāt kādu kļūdu jebkurā valodā, kuru vajadzētu izlabot – dariet mums to zināmu!

Investori, kuri vēlas investēt Edicy

Edicy ir gatavs uz potenciāliem investoriem, tādiem kā vadošie riska kapitālu fondi vai labi atpazīstami privāti investori ar spīdošu reputāciju. Ja Jūs esat gatavs ilgtermiņa saistībām ar Edicy, mēs Jūs labprāt uzklausīsim.