Adresai

Gaukite pagalbą nedelsiant, pasidalinkite patarimais mūsų pagalbos forumuose 

arba susisiekite su mumis el.paštu: support@edicy.com

Adresai


Kai pakeisti mano svetainės adresą?

Eikite į „Nustatymai“ → „Adresai“. Spustelėkite ties adreso pridėjimo, redagavimo ar ištrynimo parinktimis. 


 Pridėdami naują adresą, galite rinktis iš trijų variantų:

  • „Ieškoti naujo domeno“ - pirkti naują asmeninį adresą (tokį kaip manoimone.com, manoimone.net ir pan.) iš Edicy (tam reikalinga Edicy Pro paskyra) 
  • „Įkelti turimą adresą“ – t.y., išorinį jau turimą adresą (taip pat reikalinga Edicy Pro paskyra) 
  • „Sukurti nemokamą adresą“ - rinkitės, jei norite pridėti nemokamą "manovardas.edicypages.com" adresą.  

Pridėjau savo asmeninį adresą, tačiau vis dar rodomas edicypages.com adresas.

 Jūsų numatytasis edicypages.com adresas liks ir toliau galioti greta Jūsų asmeninio adreso (tiek asmeninio edicypages.com adreso, tiek domeno, susieto su Jūsų Pro paskyra). Galite atidaryti savo svetainę naujuoju adresu įvedę adresą į savo naršyklės adreso juostą. 

Mano Edicy svetainė atidaroma mano asmeniniu adresu įvestu be „www“, tačiau su „www“ – ne. Kas ne taip?

Tai reiškia, kad pagrindinio domeno adresas (pvz., manoimone.com) yra nukreipiamas teisingai, tačiau subdomeno adresas (www.manoimone.com) – ne. Norėdami tai ištaisyti, turite atlikti dar vieną pakeitimą domeno pavadinimo serveryje. 

Jeigu Jūsų serveryje yra įrašas „www“, turite patikrinti, ar jis yra CNAME tipo, o reikšmė sutampa su domeno pavadinimu (pvz., manoimone.com). Jei ne, tuomet ištaisykite jį (jei „www“ įrašo tipas yra A, tuomet ištrinkite jį ir pridėkite iš naujo kaip CNAME tipo įrašą). 

Jei serveryje nėra įrašo „www“, turite pridėti naują subdomeno įrašą su „www“, nurodyti CNAME įrašo tipą, o reikšme įrašyti savo domeno pavadinimą (pvz., manoimone.com).

Jūsų internetinio adreso nukreipimas į Edicy.

 Kai prisiregistruojate kaip Edicy Pro naudotojas, galite nukreipti savo asmeninį adresą (pvz.,. manoimone.com, manoimone.lt) į Edicy. Jūsų adreso nukreipimo procesas gali skirtis, atsižvelgiant į tai, iš kokio teikėjo įsigijote savo adresą. Žemiau yra bendros instrukcijos apie tai, kaip nukreipti Jūsų adresą, taip pat nurodymai tam tikriems didesniems internetinių adresų teikėjams. Taip pat, prieš nukreipimą, pasitikrinkite, ar esate įvedę savo adresą Edicy svetainės adresų srityje. Jeigu turite sunkumų prašome susisiekti su mumis adresu support@edicy.com.

Pastaba: šios instrukcijos remiasi prielaida, kad Jūsų domeno vardo serveris (DNS) liks tiekėjo, iš kurio įsigijote savo adresą, serveryje. Jei norite perkelti savo vardo serverį į Edicy, prašome kreiptis adresu support@edicy.com.  

Pagrindinės instrukcijos

  1. Prisijunkite prie administravimo skilties svetainėje, kurioje įsigijote savo internetinį adresą. 
  2. Raskite parinktį „IP Forwarding“ arba „Modifying an A-Record“ (dažniausiai šios parinktys randamos po antrašte „Advanced DNS Management“). 
  3. Pasirinkite šią parinktį ir įveskite Edicy IP adresą: 85.222.234.11
  4. Prisijunkite prie savo Edicy svetainės. 
  5. Patikrinkite, ar teisingai įvedėte adresą Edicy, nuėję į „Svetainė“ → „Adresai“. Čia rasite parinktis, leidžiančias „Pridėti“ arba „Redaguoti“ Jūsų domeną.  

Pastaba: Šių pokyčių įsigaliojimas gali užtrukti iki 48 valandų, tačiau jei Jums pasiseks, tai gali įvykti vos per kelias valandas.  

GoDaddy and WildWestDomains

Enom.com

Registar.com