Paskyra

Gaukite pagalbą nedelsiant, pasidalinkite patarimais mūsų pagalbos forumuose 

arba susisiekite su mumis el.paštu: support@edicy.com

Paskyra


Kaip galiu prisijungti prie savo svetainės?

Yra trys prisijungimo prie svetainės būdai. Paprasčiausiai prisijungti iš www.edicy.com - raskite prisijungimo nuorodą viršuje.

Labiau patyrę Edicy vartotojai gali naudoti mažą „Edicy. Sukurkite svetainę.” ženklelį, esantį kiekvieno Edicy šablono apačioje. Paspauskite jį, kad atidarytumėte prisijungimo prie savo svetainės langą. 


Jei esate sukūrę individualizuotą temą, ženklelis gali būti nerodomas. Tiesiog pridėkite žodį „admin” savo svetainės URL gale  (pvz., www.yourdoimain.com/admin arba mysite.edicypages.com/admin).

Man nepavyksta prisijungti su Jūsų atsiųstu slaptažodžiu.

Patikrinkite, ar teisingai įvedėte slaptažodį. Jei jį nukopijavote ir įklijavote, įsitikinkite, kad netyčia nenukopijavote daugiau simbolių ar tarpų. Pabandykite įvesti dar kartą, ir jei tai nepadeda, spauskite nuorodą „prisijungimo lange". Jei atlikote visus šiuos veiksmus, tačiau prisijungti vis dar nepavyksta, susisiekite su mumis el. paštu, adresu support@edicy.com

Kaip pakeisti slaptažodį?

Norėdami pakeisti slaptažodį, eikite į „Nustatymai" → „Žmonės" ir savo profilyje spustelkite „Redaguoti”.


Kaip greitai persijungti iš vienos mano svetainės į kitą?

Jei esate užregistravęs keletą paskyrų (svetainių) vienu el. pašto adresu, galite greitai persijungti iš vienos į kitą spustelėdami „Nustatymai“ ženklelį. Tuomet galite matyti visas svetaines, susietas su šiuo el. pašto adresu ir pasirinkti svetainę spragtelėdami jos pavadinimą.

Ar galiu pakviesti kitus tvarkyti mano svetainę?

Taip, galite, tai visai paprasta. Tiesiog eikite į „Nustatymai“ → „Žmonės“ → „Pakviesti kitą žmogų“. Įveskite kito asmens el. pašto adresą ir jam ar jai bus išsiųstas pakvietimas. Nauji Edicy vartotojai bus nukreipti į prisijungimo langą, kur bus paprašyti įvesti slaptažodį, o tuomet nukreipti į Jūsų svetainės redagavimo režimą. Esami Edicy vartotojai tiesiog turės spustelėti nuorodą elektroniniame pakvietime.

 

Ar galiu sukurti kelias svetaines su vienu el. pašto adresu?

Taip, galite. Eikite į www.edicy.com, spustelėkite nuorodą „Išbandykite nemokamai“ ir įveskite savo elektroninio pašto adresą. Edicy Jus nukreips į naują langą, kur turėsite dvi galimybes: sukurti naują svetainę arba prisijungti prie jau turimos svetainės. 

Aš sumokėjau už Edicy Pro, tačiau mokėjimas buvo atmestas. Kodėl?

Jūsų mokėjimas galėjo būti atmestas dėl keleto priežasčių.


 Galiausiai, jei iš tiesų bandėti sukčiauti ir buvote sučiuptas, šaunu – mūsų sistema apsaugota nuo sukčiavimo.

Ar galiu ištrinti savo paskyrą ar svetainę?

Jei Jums tikrai reikia ištrinti savo svetainę, eikite į „Nustatymai“ → ‚Paskyra“. Spustelėkite ant „Ištrinti šią paskyrą“ ir patvirtinkite. 

Atminkite, kad Jūsų sprendimas turi būti galutinis ir negali būti atšauktas. 

Atminkite, kad Jūsų sprendimas turi būti galutinis ir negali būti atšauktas.