Puslapiai

Gaukite pagalbą nedelsiant, pasidalinkite patarimais mūsų pagalbos forumuose 

arba susisiekite su mumis el.paštu: support@edicy.com

Puslapiai


Kaip galiu pertvarkyti savo puslapius?

Galite pertvarkyti savo puslapius „Svetainės struktūroje“ („Nustatymai“ → „Struktūra“) pridėdami, redaguodami, trindami ir pertempdami puslapius norima tvarka.


Kaip prie svetainės pridėti naują puslapį?

Yra du puslapių pridėjimo būdai. Paprasčiausias būdas yra spragtelėti „+ Pridėti“ ženklelį Jūsų svetainėje greta esamų puslapių. 

Arba eikite į „Svetainės struktūra“ („Nustatymai“ → „Struktūra“) ir spustelėkite „+ Pridėti“ ženklelį pirmojo puslapio dešinėje.

Kaip pridėti antrinį puslapį?

Galite pridėti antrinius puslapius tiesiai iš svetainės spragtelėdami žalią „+ Pridėti“ mygtuką greta pirminio puslapio.


Taip pat galite naudoti „Svetainės struktūra“ („Nustatymai“ → „Struktūra“): spustelėkite „+ Pridėti naują puslapį“ ženklelį pirminio puslapio dešinėje.  


Kaip ištrinti puslapį iš mano svetainės?

Spustelėkite puslapio redagavimo piktogramą dešiniajame apatiniame kampe puslapių redagavimo režime. Norėdami ištrinti puslapį, nusileiskite į puslapio apačią ir spustelėkite ties mažu šiukšliadėžės ženkleliu dešinėje puslapio pavadinimo pusėje.  


Arba eikite į „Nustatymai“ → „Struktūra“ → „Puslapis“ ir spustelėkite įrankių juostą . Taip ištrinsite puslapį, kuriame tuo metu esate. 

Atminkite, kad negalite ištrinti puslapio, kuris turi antrinių puslapių.

Kaip pakeisti puslapių tvarką?

Puslapių tvarką galima pakeisti „Svetainės tvarkyklėje“ („Svetainė“ → „Nuostatos“). Norėdami pakeisti puslapio vietą, spauskite ties puslapiu ir vilkite jį į norimą vietą tvarkyklėje. Velkant puslapį į kitą puslapį galima sukurti antrinį puslapį.

Kaip pakeisti puslapio pavadinimą?

Eikite į „Puslapio redagavimas“ → „Puslapis“ puslapio, kurio pavadinimą norite pakeisti, apačioje. Pasirodys langas, kuriame galėsite pakeisti puslapio pavadinimą, adresą, išdėstymą ir raktažodžius.

Kaip pakeisti puslapio išdėstymo tipą?

Eikite į „Puslapio redagavimas“ → „Puslapis“ puslapio, kurį norite pakeisti, apačioje. Atsidariusiame lange raskite „Tipas ir išdėstymas“ ir pasirinkite naują išdėstymo tipą išskleidžiamajame meniu.

Kaip paslėpti/parodyti puslapį meniu?

Norėdami paslėpti/parodyti puslapį meniu, ekite į „Nustatymai“ → „Puslapis“. Jei langelis ties  „Nerodyti puslapio meniu“ yra pažymėtas, puslapis meniu nebus rodomas. Spragtelėdami langelį padėkite (paslėpti puslapį) arba ištrinkite varnelę (parodyti puslapį). Paslėpę puslapį vis tiek galite sukurti nuorodą į jį iš kito puslapio ir matyti jį redaguodami.