Serveris

Gaukite pagalbą nedelsiant, pasidalinkite patarimais mūsų pagalbos forumuose 

arba susisiekite su mumis el.paštu: support@edicy.com

Serveris

Ar yra nustatyta kanalo pralaidumo riba?

Mes taikome priimtiną kanalo pralaidumo naudojimo politiką.

Ar galiu saugoti Edicy savo serveryje?

Ne, mes saugome svetaines tik Edicy serveriuose.

Kaip galėčiau nukrepti savo domeno vardą į Edicy?

 Kad tai padarytumėte, pirmiausia turite būti Edicy Pro paslaugos naudotojas. Eikite į  „Nustatymai“ → „Adresai“, pasirinkite „Pridėti kitą adresą“→ „Importuoti egzistuojantį adresą“ ir įveskite savo domeną į langelį (www.jusudomenas.com ar panašų).


Pakeitę nustatymus savo Edicy svetainėje, eikite į savo domeno registratoriaus svetainę ir raskite parinktis „IP Forwarding” arba „Modifying an A-Record”. Paprastai jas galima rasti po antrašte „Advanced DNS Management”. Pasirinkite šią parinktį ir įveskite Edicy IP adresą: 85.222.234.11. Tinkamas Jūsų svetainės nukreipimas į Edicy serverius gali užtrukti iki 48 valandų. 
Jei šios instrukcijos atrodo per didelis iššūkis, susisiekite su savo domeno paslaugų tiekėjais – jie turėtų padėti. 

Sumokėjau už Edicy Pro ir nukreipiau adresus, tačiau svetainė nepasiekiama mano domenu. Kodėl?

Svetainės nukreipimas gali užtrukti iki 48 valandų. Norėdami dar kartą patikrinti, ar teisingai įvedėte savo domeno vardą, eikite į „Svetainė“ → „Adresai“ ir, jei reikalinga, pasirinkite „Pridėti“ arba „Redaguoti“.

Norėčiau sužinoti daugiau apie Jūsų atsarginio kopijavimo paslaugas ir pasiekiamumo trukmę. 

Mes darome atsargines kopijas kas 24 valandas ir nuolatos atliekame duomenų dauginimą tam, kad būtume tvirtai įsitikinę, jog jokie duomenys nebus prarasti, jei atsitiks kažkas rimto. Dingstanti elektra ir gedimai yra internetinio pasaulio dalis ir niekas negali nuo jų apasaugoti 100%, tačiau mes darome viską, ką galime, kad Edicy veiktų sklandžiai 99,9% laiko. Kol kas mums tai sekasi puikiai.

Ar Edicy teikia elektroninio pašto paslaugas?

Ne, Edicy neteikia elektroninio pašto paslaugų. Siūlome Jūsų organizacijai sukurti Google Mail (Gmail) paskyrą – Gmail paslaugos yra patikimos ir saugios, suteikia puikų nepageidaujamų laiškų (brukalo) filtrą ir leidžia siūsti laiškus iš pasirinkto adreso. Skaitykite Google Apps ir Gmail el.pašto paskyrų kūrimo verslui vadovą.

Jei sukursiu svetainę su Edicy, ar tai apims duomenų talpinimą?

Taip, talpinimas (priegloba) yra Edicy teikiamų paslaugų dalis.