Svetainė

Gaukite pagalbą nedelsiant, pasidalinkite patarimais mūsų pagalbos forumuose 

arba susisiekite su mumis el.paštu: support@edicy.com

Svetainė


Kaip tvarkyti svetainės nuostatas?

Norėdami tvarkyti svetainės nuostatas, pasirinkite „Nustatymai“. Tuomet galite rinktis iš skirtingų nuostatų, tokių kaip „SEO“, „Paskyra“, „Žmonės“ ar „Struktūra“. Taip pat galite matyti svetainės statistiką pasirinkę „Statistika“ bei apžiūrėti atsiųstas anketas pasirinkę „Anketos“.

Kaip pakeisti svetainės pavadinimą?

Kai pirmą kartą prisijungsite prie Edicy, pamatysite puslapio šabloną su užrašu „Mano nauja svetainė“ viršuje. 

Dukart spustelėkite ant šio užrašo ir įveskite naują pavadinimą. Taip pat galite eiti į „Nustatymai“ → „SEO“ ir pakeisti svetainės pavadinimą laukelyje „Svetainės pavadinimas“. Baigę nepamirškite spustelėti „Išsaugoti“.

Kaip pridėti svetainės piktogramą?

Eikite į „Svetainė“ → „Nuostatos“ ir paspauskite mygtuką „Paskyra“. Atsidarys svetainių savybių redagavimo puslapis. Eikite žemyn, kol rasite svetainės ženkliuko skirsnį. Spauskite „Browse“, kad rastumėte savo kompiuteryje išsaugotą ženkliuką. Atsiuntę jį, nepamirškite paspausti „Išsaugoti nuostatas“.

 

Kas yra svetainės piktograma?

Svetainės piktograma yra mažas paveikslėlis (dažniausiai įmonės logotipas), rodomas interneto naršyklės adreso juostoje.

Kur galiu pamatyti savo svetainės lankomumo statistiką?

Edicy turi integruotą statistikos modulį, kuris rodo bendrą informaciją apie Jūsų svetainės lankytojus. Eikite į „Ataskaitos“, kur galite matyti atskirus apsilankymus, puslapių peržiūrų skaičių ir žemėlapį, rodantį paskutinių lankytojų buvimo vietas. Taip pat rekomenduojame naudoti Google Analytics. Tai - nemokama paslauga, teikianti išsamesnę ir tikslesnę statistinę informaciją. Edicy turi integruotą mechanizmą, leidžiantį integruoti Google Analytics į Jūsų svetainę. Daugiau apie tai skaitykite čia.

Mano svetainės paieškos sistema nepateikia rezultatų. Ka turėčiau daryti?

Edicy integruotas svetainės paieškos įrankis naudoja Google Site Search, todėl jis veikia tik jei Google žino apie Jūsų svetainę. Skaitykite apie tai, kaip padaryti, kad Google rodytų Jūsų svetainę, čia.

Kaip padaryti, kad mano svetainę rodytų paieškos sistemos?

Kai sukuriate visiškai naują interneto svetainę, nėra jokio būdo, kaip kas nors, net tokios paieškos sistemos kaip Google, gali apie tai sužinoti. Jei esate pasiruošę padaryti savo svetainę matomą paieškos sistemoms, lengviausia naudoti Google Add URL ir Bing URL Submission paslaugas. Tačiau mes rekomenduojame naudoti Google Webmaster Tools. Tai – nemokama paslauga, suteikianti daugiau galimybių kontroliuoti, kaip paieškos sistemos mato Jūsų svetainę. Štai, kaip tai padaryti:  

Prisijunkite prie Google Webmaster Tools — https://www.google.com/webmasters/tools/ (tam Jums reikia turėti Google paskyrą). Pridėkite savo svetainės adresą (www.manoimone.com) prie savo paskyros. Pridėjus adresą, Google paprašys patvirtinti, kad tikrai esate svetainės savininkas. Kaip patvirtinimo metodą turite pasirinkti „HTML file“. Jums bus suteiktas kodas, panašus į šį:  „googlef52f1d814b8972e9.html“. 

Galite įrašyti patvirtinimo kodą į savo svetainės savybes. Eikite į „Nustatymai“ → „SEO“. 

 

Įveskite patvirtinimo kodą į laukelį „Google Webmaster Tools patvirtinimo failo pavadinimas“ ir spustelėkite "Vykdyti". Tuomet galite užbaigti patvirtinimo procesą spragtelėdami „Patvirtinti“ savo Google Webmaster Tools paskyroje. 

Beje, nepamirškite nurodyti tinkamai suformuluoto adreso savo Google Webmaster Tools paskyroje. Jei norite reklamuoti savo svetainę kaip „manoimone.com“, tuomet turite įrašyti „manoimone.com“, o ne „manoimone.edicypages.com“. 

Išsamiau apie tai galite paskaityti mūsų tinklaraščio įraše „Kaip padaryti, kad Jūsų svetainė pasirodytų Google paieškose“. 

Kai Jūsų svetainė tampa indeksuota, pusė darbo atlikta. Tam, kad Jūsų svetainė pasirodytų tarp pirmųjų paieškos rezultatų, reikia ją reklamuoti – gauti nuorodų į ją iš populiarių, aukštos kokybės svetainių. Taip pat galite naudoti Google Analytics, dar vieną nemokamą paslaugą, kad gautumėte išsamią informaciją apie savo svetainės lankytojus: iš kur jie, kaip jie patenka į Jūsų svetainę ir ką joje veikia. Sužinokite, kaip įdėti Google Analytics kodą į Jūsų Edicy svetainę, čia.

Kaip patvirtinti savo svetainę su Google Webmaster Tools?

Procesą išsamiai aprašėme čia

Kaip įdėti Google Analytics kodą į savo svetainę?

Prisijunkite prie Google Analytics https://www.google.com/analytics/ (tam jums reikia Google paskyros). Spustelėkite „Pridėti naują paskyrą“ ir užsiregistruokite. Jums bus suteiktas kodas, panašus į šį:

<script type="text/javascript">
var gaJsHost = (("https:" == document.location.protocol) ? "https://ssl." : "http://www.");
document.write(unescape("%3Cscript src='" + gaJsHost + "google-analytics.com/ga.js' type='text/javascript'%3E%3C/script%3E"));
</script>
<script type="text/javascript">
try {
var pageTracker = _gat._getTracker("xxxx");
pageTracker._trackPageview();
} catch(err) {}</script> 


Nukopijuokite kodą ir eikite į savo Edicy puslapį. Eikite į „Ataskaitos“ → „Daugiau statistikos“.

 

Spustelėkite „Pridėti daugiau sekėjų“ ir įklijuokite savo Google Analytics JavaScript kodą į šį laukelį ir spragtelėkite „Išsaugoti“. 


Nepamirškite nurodyti tinkamai suformuluoto adreso savo Google Webmaster Tools paskyroje. Jei norite reklamuoti savo svetainę kaip „manoimone.com“, tuomet turite įrašyti „manoimone.com“, o ne „manoimone.edicypages.com“. 

Įtraukus Google Analytics kodą į Jūsų svetainę, gali užtrukti iki dviejų dienų, kol galėsite matyti rezultatus savo Analytics paskyroje. 

Kur galėčiau rasti savo svetainės sitemap.xml?

Sitemap (svetainės struktūra) padeda paieškos sistemoms geriau indeksuoti Jūsų svetainę. Edicy ją sukuria automatiškai. Pridėkite „sitemap.xml“ savo svetainės adreso pabaigoje ir gausite savo svetainės struktūros adresą (pvz., manovardas.edicypages.com/sitemap.xml).