Tinklaraštis

Gaukite pagalbą nedelsiant, pasidalinkite patarimais mūsų pagalbos forumuose 

arba susisiekite su mumis el.paštu: support@edicy.com

Tinklaraštis


Kaip tinklaraštyje sukurti naują įrašą?

Savo svetainės puslapio apačioje spustelėkite „Tinklaraštis“. Spragtelėkite „Naujas įrašas“, kad atidarytumėte tuščią šabloną, ir pradėkite rašyti.

Kaip skelbti tinklaraščio įrašus?

Iš pradžių visi Jūsų tiklaraščio įrašai yra neskelbiami juodraščiai. Norėdami juos paskelbti, spustelėkite „Pradėti skelbti“ mygtuką, esantį šalia „Išsaugoti“ mygtuko.

Kaip ištrinti tinklaraščio įrašą?

Spauskite „Tinklaraščiai“ apatinėje įrankių juostoje. Nuveskite pelę virš tinklaraščio įrašo, kurį norite ištrinti, ir paspauskite šiukšliadėžės piktogramą. 

Kaip tvarkyti komentarus savo tinklaraštyje?

Eikite į „Tinklaraščiai“ ir spustelėkite „Padidinti“. Spragtelėkite “… komentarai” ties tinklaraščio įrašu, kurį norite redaguoti. Bus pateiktas visų šio įrašo komentarų sąrašas. Pažymėkite juos kaip brukalą ir spustelėkite „Ištrinti brukalą“ mygtuką, kad juos ištrintumėte.


Ar turiu nurodyti savo el. pašto adresą ties kiekvienu tinklaraščio įrašu?

Ne, vietoj to galite nustatyti, kad Edicy rodytų Jūsų vardą. Norėdami tai padaryti, eikite į puslapį „Žmonės“ („Svetainė“ → „Žmonės“) ir pakeiskite savo naudotojo vardą taip, kaip norėtumėte jį matyti ties savo tinklaraščio įrašais.

Ar galiu savo tinklaraštį padaryti tituliniu puslapiu?

Taip, galite – pakeiskite titulinio puslapio išdėstymą į „Tinklaraštis ir naujienos“. Nuo šiol Edicy automatiškai laikys šį puslapį tinklaraščiu ir leis į jį įkelti įrašus bei komentarus.

Kaip pridėti naują tinklaraščio puslapį?

Norėdami pridėti naują tinklaraščio įrašą, pridėkite naują puslapį ir jo išdėstymo tipu pasirinkite „Tinklaraštis ir naujienos“. Edicy automatiškai laikys šį puslapį tinklaraščiu ir leis į jį įkelti įrašus ir komentarus.

Tinklaraščio juostoje nėra mygtuko „Pridėti“. Ką turėčiau daryti?

 Jeigu matote užrašą „Šiame tinklaraštyje įrašų neturite. Pradėkite sukurdami naują įrašą“, spustelėkite jį, kad pridėtumėte pirmąjį įrašą.  Jeigu matote tik pranešimą „Šiuo metu įrašų neturite“, tai reiškia, kad nesate sukūrę tinklaraščio šia svetainės kalba. Prieš rašydami pirmąjį tinklaraščio įrašą, turite sukurti naują tinklaraščio puslapį. 

Kaip sužinoti mano tinklaraščio/naujienų puslapio RSS adresą?

Savo tinklaraščio adreso pabaigoje prirašykte „.rss“ ir gausite jo RSS kanalo adresą (pvz., manovardas.edicypages.com/blog.rss).

Kaip pakeisti tinklaraščio įrašo datą?

Eikite į „Puslapio redagavimas“ → „Puslapis“, kur galėsite pakeisti įrašo adresą, autorių ir datą, kuri bus rodoma kaip įrašo data.

Kaip pakeisti tinklaraščio įrašo autorių?

Ekite į „Puslapio redagavimas“ → „Puslapis“ ir pasirinkite naudotoją, kuį norite nurodyti, kaip šio įrašo autorių. Norimas autorius turi turėti prieigą prie svetainės ir būti registruotas „Nustatymų“ skiltyje „Žmonės“.

Pridėjau tinklaraščio įrašą, tačiau kai atsijungiu iš svetainės, jo nematau.

Iš pradžių visi tiklaraščio įrašai yra neskelbiami juodraščiai. Norėdami juos paskelbti, spustelėkite „Pradėti skelbti“ mygtuką, esantį šalia „Išsaugoti“ mygtuko.