Padariet mājaslapas izstrādi par baudu

Edicy ir pavisam vienkāršs, funkcionāls, pilnībā pielāgojams un pieejams rīks, ar kuru dažās minūtēs
varēsiet izveidot mājaslapu. Turklāt nav nepieciešamas īpašas tehniskās prasmes.

Edit pictures, compile galleries

Attēli? Elementāri!

Mūsuprāt, Edicy piemīt pasaulē elegantākā attēlu savstarpējā mijiedarbība. Izvēlieties kaudzi attēlu, neraizējoties par to veidu un izmēru. Izmantojiet drag & drop (ievilkt un iemest) veidu, kā augšuplādēt bildes no Jūsu darbvirsmas, un tad formatējiet tās tajā pašā lapā, ar kuru strādājat. Nosakiet tām mērogu, aprieziet, rotējiet un izveidojiet galerijas – tas ir pavisam ātri un vienkārši, savukārt Edicy rūpējas par visādiem sīkumiem tā, lai Jūs varētu koncentrēties uz savas lapas dizaina izveidi.

Izveidojiet atsauksmju formas

Tas prasa tikai pāris minūtes, lai izveidotu formas, aptaujas, e-pastu laukus un dažnedažādus citus laukus, kur atstāt komentārus. Iegūtos datus Jūs varat saņemt gan caur e-pastu, gan tos aplūkot tiešsaistē. Ja Jums ir kādi dati Excel formātā (un kuram gan nav?), Jūs tos varat pat eksportēt kā CSV failus.

Translate it to other languages

Runājiet savu apmeklētāju valodā

Edicy sniedz iespēju aplūkot mājas lapas Jūsu apmeklētājiem piemērotākajās valodās – viņiem valodas izvēle nav pat jāmeklē. Tulkojumus Jums ir jāveic pašiem (neaizmirstiet, ka varat izmantot Google tulkotāju), taču tiklīdz Jūs būsiet sagādājuši iztulkotās lapas, tās visas atradīsies tajā pašā lapas uzbūvē, līdz ar to apmeklētājiem ir iespēja pāriet no vienas lapas uz tās ekvivalentu tulkojumu.

Profesionāls dizains

Edicy moto ir izskatīties iekārojamam

Edicy piedāvā plašu lapu dizainu izvēli. Tās visas izskatās profesionāli un darbojas lieliski. Tās ir realizējuši vieni no labākajiem dizaineriem nozarē, un tēmas, kas ir pieejamas, liks Jūsu saturam izskatīties satriecoši.

Veidojiet dizainu caur saturu

Mums patīk viegls un smalks dizains. Kāpēc? Tāpēc, ka Jūsu saturs ir pats svarīgākais, savukārt dizaina galvenā funkcija ir padarīt saturu pēc iespējas pievilcīgāku, labāk saprotamu un vieglāk pārlūkojamu.

Drīzumā vairāk iespēju

Šobrīd mēs darbojamies ap rīku, kas sniegs iespēju pielāgot dizainus vēl vienkāršāk kā līdz šim. Tikmēr, ja Jūs esat web dizaineris, Jūs varat iepazīties ar Edicy ievērojamo pielāgošanu.

Drag & drop interface

Rediģēšana ir vienkārša. Ārkārtīgi vienkārša

Ar Edicy viss notiek tieši iekš mājas lapas. Jūs varat pievienot rakstus, bildes, video failus, tabulas, kartes un vidžetus. Nav iespējams vēlēties vēl vairāk!

Vienkārši ievelciet un iemetiet

Edicy sniedz iespēju ievilkt un iemest gandrīz jebko: rakstus, formas, bildes, galerijas, utt. Izvēle ir Jūsu ziņā!

Izmainiet bilžu lielumu un apgrieziet tās uz vietas

Jūs varat noteikt tām mērogu, tās aprieziet un rotēt, kā arī izveidot galerijas, tādā veidā pilnībā izmantojot bilžu potenciālu bez liekas stundām ilgas sēdēšanas, lai attēlus sagatavotu augšuplādēšanai. Ar drag & drop (ievilkt un iemest) tas ir pavisam vienkārši.

Latest visits neatly visualized

Vizualizācija

Statistika patīk visiem. Edicy lietotājiem ir pieejams panelis, kurā ir aplūkojams gan grafisks kopsavilkums par apmeklējumiem, gan arī ģeogrāfiska informācija par to, no kurienes tie nāk. Piesakoties uz profesionālo paketi, Jūs iegūsiet arī citus ieskatus apmeklējumos, ieskaitot ieskatu Google un Alexa mājas lapu reitinga sistēmu datos.

Sadraudzējieties ar Google

Vai Jūs plānojat pasaules dominanci caur Google? Edicy piedāvā vienkāršu Analytics un Webmaster rīku integrēšanu. Jūs varat piemērot tagus un atslēgvārdus, turklāt visas mūsu tēmas ir radītas tik pateicīgas un saprotamas, ka tās ir izcilas priekš meklētājsistēmu optimizēšanas (SEO).

Tas aizņems tikai dažas minūtes un Jums būs pašiem savs domēns

Publicējiet lapas dažu minūšu laikā paši savā domēnā

Edicy profesionālo pakešu lietotāji var publicēt savas lapas jebkurā domēna vārdā. Tas var būt gan starptautisks (piemēram, tavsvards.com, tavsvards.net), gan vietējs (tavsvards.lv). Ja Jūs esat pamata paketes lietotājs, Jums nāksies izmantot edicypages.com apakšdomēnu.

Pērciet vai importējiet domēnus

Domēnu menedžments noris absolūti automātiski – Jums nav nepieciešams izmantot arhivāru vai mājas lapu uzturētāju no malas. Ja Jums jau ir savs domēns, tad tā importēšana aizņem vien dažas darbības vairāk, taču tas joprojām ir pavisam vienkārši. Ja Jums gadīsies kāda aizķeršanās, mēs Jums ar prieku palīdzēsim.

Ja Jūs iepriekš reģistrēsieties uz vienu gadu vai vairāk, Jūs savu domēna vārdu saņemsiet bez maksas.

Customize design

Radiet savu pasauli

Edicy API un veidnes ir elastīgas, un, ja Jūs esat profesionālās paketes lietotājs, Jūs tajās varat importēt un pielāgot savu dizainu (vai Wordpress tēmu). Neskaitāmas aģentūras savu klientu mājas lapām jau lieto Edicy tā elastības un daudzfunkcionālās platformas dēļ - kāpēc gan viņiem nepievienoties?

Integrācija ar citām sistēmām

Lai arī Edicy ir diezgan kolosāls, tas tomēr nespēj pilnīgi visu. Mēs esam spējuši rast vieglu ceļu, kā integrēt trešo pušu funkcijas, un, ja Jūs esat web dizaineris vai izstrādātājs, Jūs variet integrēt jebkuru ārējo sistēmu, kas nodrošina failus atvērtos formātos (piemēram, JSON).

Design editor

Esiet dinamiski: datubāzes un katalogi

Vairākums mājas lapu var iztikt ar lielākoties statisku saturu, piemēram, tekstiem, attēliem, varbūt dažām skaisti noformētām formām, taču, ja Jūs vēlaties radīt dinamisku mājas lapu, ar Edicy ir iespējams iekļaut datubāzes un produktu katalogus - Edicy padara integrācijas procesu pēc iespējas vienkāršāku. Plašākai informācijai sazinieties ar atbalsta daļu.