Jūsu mājas lapas izveides uzsākšana Edicy vietnē

Kā Edicy lapā var nopirkt domēna vārdu?

Tiklīdz kā Jūs būsiet abonējis Edicy maksas versiju, Jums arī būs iespēja iegādāties savu personīgo domēna vārdu (piemēram, mansuznemums.com, mansuznemums.lv). Domēnu apkalpošana ir iekļauta Edicy maksas versijās, līdz ar to šis rīks ir viss, kas Jums ir nepieciešams, lai uzreiz uzsāktu savu mājas lapas izveidi..

Jūs varat iegādāties domēna vārdu vai arī pārnest jau esošu domēna vārdu.

Kā pievienot SEO meta atslēgvārdus?

Lai pievienotu atslēgvārdus, lapu nosaukumus un īsus lapu aprakstus, Jums ir tikai jāatver lapas rediģēšanas opcija, kas atrodas Edicy izvēlnes labajā, apakšējā stūrī, un jāaizpilda lauciņi uzpeldošajā logā. 

Tajā pašā uzpeldošajā logā ir iespējams uzstādīt lapas izkārtojumu, mainīt lapas adresi, kā arī aizsargāt lapas ar paroli, lai dalītos ar šīm lapām tikai ar īpašām personām.

Savukārt, kad esat to visu izdarījuši, 

neaizmirstiet pārbaudīt, vai esat izveidojis pareizu nosaukumu arī savā mājas lapā. 

Uzziniet vairāk


Kā iestatīt Google Webmasters

Kad Jūs esat radījis pavisam jaunu mājas lapu, neviens par to nav informēts, pat ne tāda meklētājsistēma kā Google. Ja Jūs esat gatavs pievienot savu mājas lapu meklētājsistēmām, vieglākais veids, kā to izdarīt, ir izmantot rīku Google Add URL un Bing URL Submission pakalpojumus. Sākumā mēs iesakām izmantot Google Webmaster Tools. Tas ir bezmaksas pakalpojums, kas Jums sniegs daudz lielāku kontroli pār to, kā meklētājsistēmas atspoguļo Jūsu mājas lapu.

Uzziniet vairāk

Kā iestatīt Google Apps

Ja Jūs vēlaties sākt izmantot e-pastus ar savu domēna vārdu (piemēram, mansvards@mansuznemums.lv), mēs iesakām izmantot rīka Google Apps pakalpojumus. Rīks Google Apps arīdzan piedāvā izmantot biznesam noderīgus papildu pakalpojumus (piemēram, Google kalendārs, Google dokumenti) ar personīgo domēnu, ieskaitot e-pasta Gmail pakalpojumus, kuros ietilpst vīrusu un mēstuļu brīdinājumi. Kā arī pats svarīgākais ir tas, ka lielākā daļa no šiem pakalpojumiem ir pieejami bez maksas uzņēmumiem ar ne vairāk kā 10 pakalpojumu lietotājiem.

Uzziniet vairāk