Jūsu mājas lapas izveides uzsākšana Edicy vietnē

Kā pievienot vidžetus?

Edicy elastību var sajust ne tikai caur rīka izmantošanas vieglumu. Šis rīks Jūsu mājas lapā ļauj integrēt vairākus ārējos interneta pakalpojumus. Viss, kas jums ir jādara, ir rīkjoslā jāatver html rediģēšanas opcija un jāiekopē kods, kādu Jums interneta rīks vai pakalpojumu sniedzējs (Google kalendārs, Google kartes), vai sociālais tīkls (Facebook, Tripadvisor) ir iedevis.


Kā izveidot Google Analytics kontu?

Reģistrējieties iekš Google Analytics https://www.google.com/analytics/ (Jums ir nepieciešams Google konts, lai to izdarītu). Noklikšķiniet uz „Add new account” un reģistrējieties šajā mājas lapā. Rezultātā Jūs iegūsiet kodu virkni, kuru šeit var aplūkot. Nokopējiet šo kodu un dodieties uz savu Edicy mājas lapu. Dodieties uz „Atskaites” → „Vairāk statistikas”. Uzklikšķiniet  uz „Pievienot trakerus” un iekopējiet savu Google Analytics JavaScript kodu šajā lauciņā un noklikšķiniet „Saglabāt iestatījumus”.

Neaizmirstiet savā Google Analytics kontā ievadīt pareizi noformētu adresi. Ja Jūs vēlaties, lai Jūsu mājas lapa darbotos ar tādu adresi kā mansuznemums.com, tad Jums ir jāievada „mansuznemums.com” un nevis „mansuznemums.edicy.co”.

Uzziniet vairāk

Kā izveidot formu interneta pasūtījumiem, kontaktiem u.c.?

Formu veidne Jūsu mājas lapā var tikt ievietota aiz satura veidnes vai arī satura veidnes vietā. Tas ir trešais satura veidņu tips aiz teksta un galerijas pievienošanas iespējas. Tālāk viss ir pašsaprotams – Jūs varat pievienot vienu rindu aiz nākamās dažādajos formu laukumos, kā arī mainīt dažādas iedaļas, uzklikšķinot uz katras rindas. Ja Jums tas ir nepieciešams, Jūs varat arī starp lauciņiem ievietot teksta veidnes. Vispārējie formu iestatījumi atrodas pēdējā rindā, izveidošanas opcijās.Ak, jā, un vai Jūs zinājāt, ka visi formu dati var tikt lejuplādēti kā CSV faili – speciāli priekš visiecienītāko programmu (tādu kā Excel) atpazīšanas?

Uzziniet vairāk

Kā savā mājas lapā izveidot blogu?

Lai izveidotu jaunu blogu, pievienojiet jaunu lapu un nomainiet mājas lapas maketa veidu uz „Blogs & Ziņas”. Tādā veidā Edicy automātiski attieksies pret šo mājas lapu kā pret blogu un Jums atļaus pievienot ierakstus, un ierakstiem atļaus pievienot komentārus.


Uzziniet vairāk

Lai uzsāktu blogošanu, lapas apakšējā malā uzklikšķiniet uz „Blogs”, izvēlieties opciju „Jauns ieraksts”, lai pievienotu tukšu lapu un sāktu rakstīt.

Iereģistrējieties savā mājas lapā un sāciet rakstīt.