Jūsu mājas lapas izveides uzsākšana Edicy vietnē

Kāda ir katras rīkjoslas opcijas funkcija?

Lai padarītu visu pēc iespējas vieglāk saprotamu, mēs rīkjoslas esam izveidojuši līdzīgi kā tās ir citos tekstu redaktoros, kurus iespējams esat lietojuši. Rediģējiet tekstu, pievienojiet video failus vai kartes, ievietojiet tekstā aizzīmes, pievienojiet bildes, izveidojiet saites vai tabulas - to visu ir iespējams izdarīt tieši internetā. Klikšķiniet uz ikonām un izmēģiniet, kā tās darbojas. Tā kā viss, ko Jūs veicat, notiek tieši Jūsu mājas lapā, tad nebaidieties kļūdīties – visas kļūdas var tikt izlabotas tāpat kā jebkurā tekstu redaktorā.

Vienkārši pievienojiet savā mājas lapā jaunu satura veidni un tad uzklikšķiniet uz rīkjoslas, lai pārbaudītu, kā tas viss darbojas.

 Jūsu mājas lapas satura izvēlne atrodas tās lapas apakšā, kurā Jūs darbojaties, tādējādi atļaujot noteikt un mainīt lapas galvenās funkcijas. Kā izvēlēties dizaina tēmu

Dizaina tēmas var atrast Edicy izvēlnes sadaļā „Dizains”. Jūs varat mainīt dizainu jebkurā laikā – mājas lapas saturs no tā nemainīsies. Vēlaties pielāgot savu dizainu? Sazinieties ar mums - mēs varam jums palīdzēt. Sāciet ar [izveidotu mājas lapu piemēru] apskati, lai gūtu iedvesmu. Pēc tam iereģistrējieties savā lapā un izvēlieties jebkuru tēmu..

Kā tiešsaistē rediģēt attēlus ar Edicy

Atveriet Edicy failu glabātuves vietu un ievelciet tajā jebkuru attēlu no savas darbvirsmas. Tiklīdz attēls ir augšupielādējies, ievelciet to teksta lauciņā. Ar vienu klikšķi piemērojiet attēlu mājas lapai un pievienojiet tam aprakstu jeb nosaukumu, lai tas kļūtu pieejams. Lūk, tagad Jūs varat mainīt attēla mērogu, kā arī to apgriezt un pagriezt. 

Iereģistrējieties lapā, lai varētu sākt izveidi.