Z Edicy tworzenie stron stanie się przyjemnością

Edicy jest wyjątkowo prostym, w pełni funkcjonalnym, dostosowywalnym i przystępnym cenowo narzędziem do szybkiego tworzenia stron internetowych. Nie wymaga żadnych umiejętności technicznych.

Edit pictures, compile galleries

Obrazy? To proste.

Według nas, Edicy ma najbardziej elegancki interfejs dodawania obrazów w na świecie. Po prostu wybierz kilka obrazów nie przejmując się rodzajem ani rozmiarem plików. Przeciągnij je ze swojego pulpitu do Edicy i zarządzaj nimi bezpośrednio na stronie, którą edytujesz. Możesz szybko i swobodnie je skalować, przycinać i obracać oraz tworzyć z nich galerie. Edicy zajmuje się nudnymi szczegółami, abyś mógł się skupić na tworzeniu stron.

Twórz ankiety

Wystarczy kilka minut, aby stworzyć formularze, ankiety, pola e-mail i różne inne okienka, w których odwiedzający mogą coś wpisać. Dane z nich możesz otrzymać e-mailem albo przeglądać na swojej stronie. Jeżeli pliki Excelowe cię kręcą (a chyba każdego kręcą), możesz nawet eksportować dane do pliku CSV.

Translate it to other languages

Dopasuj język do odwiedzającego

Edicy może wyświetlać Twoją stronę w języku odwiedzającego — nie jest wymagane ręczne jego przełączanie. Tłumaczenie musisz zrobić samemu (ale pamiętaj o Google Translate), ale kiedy już utworzysz przetłumaczone strony, będą miały taką samą strukturę, co oryginały, aby odwiedzający mogli przejść z dowolnej podstrony prosto do jej tłumaczenia.

Profesjonalne wzory

Edicy: liczy się wygląd

Edicy oferuje szeroką bazę szablonów stron o profesjonalnym wyglądzie i doskonałych walorach użytkowych. Przygotowane przez czołowych projektantów, szablony te uwydatnią przesłanie twojej strony.

Forma podkreśla treść

Lubimy subtelne, eleganckie projekty. Dlaczego? Bo najważniejsza jest treść twojej strony, a celem projektu jest taka jej prezentacja, żeby stała się maksymalnie atrakcyjna, łatwa w użytkowaniu i nawigowaniu. 

Więcej już wkrótce

Pracujemy nad narzędziem, które umożliwi dokonywanie zmian w projektach bez posiadania masy specjalistycznej wiedzy. Tymczasem jeżeli sam jesteś projektantem stron, zapoznaj się z opcjami pełnej personalizacji Edicy.

Drag & drop interface

Edytowanie jest proste. Bardzo proste.

W Edicy wszystko dzieje się "na żywo" na stronie. Możesz dodawać teksty, obrazy, filmy, tabele, mapy i widgety. Lepiej już być nie może!

Wystarczyć przeciągnąć i upuścić

Edicy umożliwia ci przeciąganie i upuszczanie praktycznie wszystkiego: fragmentów tekstu, formularzy, zdjęć, galerii... czego tylko zechcesz!

Skaluj i przycinaj obrazy błyskawicznie

Aby jak najlepiej wykorzystać swoje obrazy, możesz je skalować, przycinać i obracać, a także tworzyć z nich galerie, nie marnując czasu na czekanie aż się załadują. Wystarczy przeciągnąć i upuścić. 

Latest visits neatly visualized

Wizualizacje

Wszyscy uwielbiają statystyki. Użytkownicy Edicy mają dostęp do prostego panelu administracyjnego, przedstawiającego liczbę odwiedzających w formie wykresu oraz na mapie. Po wykupieniu pakietu Pro zyskasz też dostęp do dodatkowych informacji, w tym poglądowych danych z Google PageRank i Alexa Traffic Rank.

Zaprzyjaźnij się z narzędziami Google

Planujesz podbić świat za pomocą Google'a? Edicy umożliwia łatwą integrację Analytics i Narzędzi dla webmasterów. Możesz dostosowywać tagi oraz słowa-klucze do swoich potrzeb, a projekty wszystkich szablonów mają ładny, elegancki kod, idealny do SEO. 

Publikacja Twojej strony jest kwestią minut. Na Twojej własnej domenie.

Publikacja w przeciągu minut — na własnej domenie

Użytkownicy Edicy Pro mogą publikować swoje strony na dowolnej domenie, zarówno międzynarodowej (np. twojanazwa.com, .net) jak i lokalnej (.pl, .fr, .jp, itd.). Jeżeli masz darmowe konto, masz do dyspozycji jedynie subdomenę edicy.co.

Importuj lub kupuj domeny

Zarządzanie domenami jest w stu procentach automatyczne — nie musisz korzystać z usług zewnętrznego rejestratora ani dostawcy usług hostingowych. Jeżeli masz już wykupioną domenę, importowanie jej wymaga kilku więcej kroków, ale nadal jest dosyć proste. Jeżeli pojawią się problemy, chętnie pomożemy.

Jeżeli wykupisz abonament roczny lub dłuższy, nazwę domeny dostaniesz gratis.

Customize design

Zaprojektuj swój świat

Edicy ma otwarte API i język szablonów — a jeśli jesteś użytkownikiem Pro, możesz też importować własny projekt strony (lub szablon Wordpress). Wiele agencji korzysta już z Edicy jako elastycznej, dynamicznej platformy dla stron swoich klientów — może do nich dołączysz?

Integracja z innymi systemami

Edicy jest naprawdę niesamowitym narzędziem, ale nie zrobi wszystkiego. Umożliwiliśmy za to łatwą integrację z zewnętrznymi aplikacjami — więc jeśli jesteś projektantem lub programistą, możesz wbudować dowolny zewnętrzny system, który dostarcza danych w formacie otwartym (na przykład JSON).

Design editor

Postaw na dynamikę: bazy danych, katalogi

Przy większości stron wystarczy zawartość w dużej mierze statyczna — teksty, obrazy, ewentualnie kilka formularzy w ładnym opakowaniu. Ale jeżeli chcesz stworzyć stronę, która będzie dynamiczna, przykładowo zamieszczając bazy danych i katalogi produktów, w Edicy jest to maksymalnie uproszczone. Skontaktuj się z działem pomocy, aby otrzymać więcej informacji.