Dostosowujemy się do Twoich wymagań

Edicy można wykorzystać na tysiące różnych sposobów. Odnajdź swoje już dziś — przedstawiamy kilka z wielu możliwości.

Strona firmowa

Zaprojektuj, zbuduj i hostuj stronę swojej firmy. Edicy zajmuje się backendem i SEO, a ty masz kontrolę 24/7. (Możesz nawet zaimportować swoją obecną stronę.)

Sklep internetowy

Masz towar na sprzedaż? Stwórz profesjonalną stronę, która sprawi, że klienci ci zaufają — wbudowanie oprogramowania sklepowego jest banalne.

Strona ślubna

Miłość rośnie wokół nas, ale najłatwiej jest organizować online. Dzięki Edicy bardzo prosto można stworzyć stronę w sieci do planowania tego wielkiego dnia.

Portfolio artystyczne

Wykorzystaj Edicy do załadowania, uporządkowania i sprzedawania swoich prac, tworzenia galerii i kontaktowania się z fanami.

Galeria zdjęciowa

Pożegnaj się z usługami stron trzecich, koniecznością skalowania i problemami z wyrównaniem. Przywitaj eleganckie narzędzie publikowania zdjęć bazujące na mechanizmie przeciągnij i upuść.

Katalog produktów

Zarządzanie produktem w Edicy działa jak w zegarku. Bazy danych są elastyczne, wielofunkcyjne i mają wbudowaną możliwość filtrowania.

Blog

Chcesz coś przekazać światu? Publikuj myśli w formie bloga na swojej własnej domenie — z obrazami, tekstem i filmami — wystarczy kilka minut.

Prezent dla przyjaciela

A może tym razem sprawisz przyjaciółce wyjątkowy prezent urodzinowy i stworzysz stronę, na której będzie mogła prowadzić bloga!