Co inni piszą o Edicy?

W założeniu, Edicy ma być narzędziem tak prostym, że aż przeźroczystym: żebyś mógł się skupić na tworzeniu zawartości strony.

Michael, freestylerradio.edicypages.com

quotePrzeglądałem Google w poszukiwaniu najlepszego, darmowego narzędzia do tworzenia i edycji stron i w końcu trafiłem na Edicy! Odkryłem, że jest dość proste w obsłudze i ma interesujące możliwości. Dodatkowo znalazłem świetny wzór, który idealnie pasował do mojej strony. Darmowe strony są wspaniałe, ludzie pracujący w Edicy są bardzo pomocni i dostarczają wszystkich niezbędnych informacji. Pełna życia, wspierająca, dobrze zorganizowana społeczność!

Bharat, 2493.edicypages.com/en

bharatZ Edicy w niesamowicie prosty sposób można stworzyć stronę internetową. Późniejszych modyfikacji również dokonuje się z łatwością. Założyliśmy drużynę piłkarską i chcieliśmy mieć darmową stronę internetową, aby wszystko było bardziej interesujące i interaktywne. Nie jestem osobą obeznaną z techniką i byłem zaskoczony widząc, że nawet ja mogłem stworzyć swoją własną stronę, która wygląda i działa o wiele lepiej niż strona na blogspot. EDICY RZĄDZI ;-)

Mark, elrancho.edicypages.com

elrancho"Wypróbowałem ponad 10 narzędzi do tworzenia stron online i Edicy okazało się jedynym, które zapewnia wsparcie wielojęzyczne za darmo. Jestem deweloperem, więc cieszy mnie dostęp do systemu szablonów oraz możliwość odpowiedniego ich dostosowania i w dodatku bardzo prosty interfejs edycji strony dla moich użytkowników. Znakomicie.

Podoba mi się również łatwość kontaktu z twórcami. Dobrze wiedzieć, że ludzie stojący za Edicy okazują zainteresowanie. Edicy pomogło mi w skończeniu pracy, pomimo że mogłem łączyć się z internetem tylko w przypadkowych kafejkach internetowych podczas podróży po Ekwadorze."

N. Weitz, architela.edicypages.com

quoteJako internetowy konsultant specjalizujący się w znajdywaniu odpowiednich rozwiązań dla moich klientów, szukałem łatwego w użyciu edytora typu WYSIWYG. Edicy ma wiele zalet:

  • w pełni dostosowywalne szablony
  • kompatybilność z wieloma przeglądarkami
  • dobrze zorganizowana pomoc dla użytkowników
  • niezawodne serwery (up-time)

Jedno ramię mojej firmy pomaga ludziom tworzyć małe strony internetowe z możliwością aktualizacji i utrzymania przez nich strony. Edicy mi to ułatwia.

Soijingjie, China, 47688.edicypages.com

quoteMocną stroną Edicy jest to, że jest bardzo dobrze zaprojektowane. Dlatego mam zamiar przejść do wersji płatnej. Dziękuję za waszą pracę i wysiłek.

Diana Viia, Estonia, www.9elu.ee

quoteEdicy to doskonała możliwość do oszczędności dla małych firm, ponieważ można wszystko zrobić samemu. Nawet z niewielką wiedzą na temat komputerów możesz stworzyć dobrą stronę i samodzielnie ją aktualizować. Podoba mi się sposób w jaki Edicy uczyniło tworzenie stron takim prostym. Nigdy nie było nawet chwili, w której bym nie wiedział co mam dalej zrobić.