Jūs mėgausitės svetainių kūrimu

Edicy yra itin paprastas, turintis visas reikalingas funkcijas, įperkamas ir pritaikomas individualiems poreikiams įrankis, leidžiantis sukurti svetainę per kelias minutes. Jums nereikia jokių techninių įgūdžių!

Edit pictures, compile galleries

Paveikslėliai? Lengva.

Mes manome, kad Edicy turi pačią elegantiškiausią paveikslėlių sąsają pasaulyje. Pažymėkite kiek norite paveikslėlių (nesijaudinkite dėl jų kiekio, dydžio ar rūšies), tempkite ir paleiskite juos tiesiai iš savo darbalaukio, o tada tvarkykite puslapyje, kurį redaguojate. Keiskite išmatavimus, kirpkite, sukiokite, kurkite galerijas – tai taip paprasta ir greita, o Edicy pasirūpins visomis nuobodžiomis smulkmenomis, kad Jūs galėtumėte skirti visą dėmesį dizainui.

Kurkite grįžtamojo ryšio anketas

Anketų, apklausų, el.pašto laukelių ir krūvos kitų „parašykite ką nors čia” stiliaus laukelių sukūrimas užtrunka vos kelias minutes. Duomenis galite gauti elektroniniu paštu arba peržiūrėti tinkle. Jei Jums labiau patinka naudotis Excel programa (o kam gi nepatinka?), netgi galite juos eksportuoti į CSV failą.

Translate it to other languages

Kalbėkite savo lankytojo klaba

Edicy gali pateikti Jūsų svetainę kiekvieno lankytojo kalba jiems net neprašius. Išversti teks Jums patiems (bet nieko tokio, juk yra Google Translate!), tačiau kai tik sukursite išverstus puslapius, visi jie bus išdėlioti svetainėje ta pačia tvarka, taigi lankytojai galės pereiti iš bet kurio puslapio tiesiai į išverstą jo versiją.Share password protected content

Edicy is not just a simple tool to throw things out to the internet. With this feature you can hide any page on your website behind password and choose the people who can see it. Make a sort of mini-intranet, blog or bulletin board for your team. Share price lists to a restricted audience or unfinished new webiste sections with advisors. 

Professional designs

Edicy: atrodykite patraukliai

Edicy siūlo didelį profesionaliai atrodančių ir nepriekaištingai veikiančių svetainių dizaino šablonų pasirinkimą. Šie šablonai, sukurti vienų geriausių srities dizainerių, padės jūsų svetainės turiniui sužibėti. 

Kurkite per turinį

Mums patinka išpuoselėtas, subtilus dizainas. Kodėl? Nes Jūsų turinys čia yra pagrindinis objektas, o dizaino paskirtis yra tą turinį padaryti kiek įmanoma patrauklesnį bei pritaikytą lengvam naudojimui ir naršymui.

Jau greitai

Šiuo metu mes dirbame ties priemone, su kuria bus įmanoma be didelės techninės patirties pritaikyti šablonus Jūsų poreikiams. Tuo tarpu, jei esate dizaineris, pažiūrėkite kaip visiškai pritaikyti Edicy savo individualiems poreikiams. 

Drag & drop interface

Redaguoti yra lengva. Labai lengva.

Su Edicy viskas vyksta gyvai, Jūsų puslapyje. Galite pridėti tekstą, nuotraukas, video, lenteles, žemėlapius ir valdiklius. Ko daugiau galima norėti?

Tiesiog tempkite ir paleiskite

Edicy leidžia tempti ir paleisti bet ką: teksto fragmentus, anketas, nuotraukas, galerijas... ką tik norite!

Keiskite paveikslėlių išmatavimus ir karpykite juos greitai

Galite keisti išmatavimus, karpyti ir sukioti paveikslėlius, kurti galerijas ir kuo geriau juos panaudoti. Vėlgi, tai taip pat lengva kaip „tempti ir paleisti” ir nesugaišite tiek laiko, kaip ruošdami juos įkėlimui asmeniniame kompiuteryje.

Latest visits neatly visualized

Vizualizacija

Visiems patinka statistika. Visi Edicy naudotojai gali naudotis paprastu skydeliu, kuris pateikia svetainės lankomumo statistiką kaip grafiką pagal lankytojų buvimo vietą. Užsisakykite Pro paslaugų paketą ir gausite papildomos informacijos, įskaitant aiškiai matomus Google PageRank bei Alexa duomenų srauto stebėjimo rezultatus.

Susidraugaukite su Google

Ar planuojate užvaldyti pasaulį per Google? Edicy siūlo paprastą integraciją su Analitiko ir Tinklapio administratoriaus įrankiais. Galite keisti žymes ir raktinius žodžius, o visos mūsų temos yra sukurtos švariu kodu, puikiai tinkančiu SEO optimizacijai.

Edit pictures, compile galleries

Pasiskelbkite vos per kelias minutes – savo domene

Edicy Pro naudotojai gali paskelbti savo svetaines bet kokiu domeno vardu. Jis gali būti tarptautinis (pavyzdžiui, jusuvardas.com, .net) arba vietinis (.lt, .de, .fr ir taip toliau). Jei naudojatės nemokamomis paslaugomis, turėsite naudoti edicypages.com subdomeną.

Importuokite arba pirkite domenus

Domenų valdymas yra visiškai automatinis – nereikia jokių pašalinių paslaugų tiekėjų ar serverių. Jei jau turite domeną, jo importavimui prireiks dar kelių žingsnių, tačiau jie gana paprasti. Jei iškils problemų, mes mielai Jums pagelbėsime.

Jei užsisakysite paslaugą prieš metus ar anksčiau, taip pat gausite domeno vardą nemokamai

Customize design

Sukurkite savo pasaulį

Edicy turi atviro dizaino taikomųjų programų sąsajos ir šablonų kalbą, o jei esate Pro vartotojas, galite įkelti ir individualų dizainą (arba Worldpress temą). Daugybė agentūrų jau naudoja Edicy kaip lanksčią ir veiksmingą svetainių platformą savo klientams. Kodėl gi prie jų neprisijungus?


Integruokite kitas sistemas

Edicy yra išties nuostabi priemonė, bet ji negali padaryti bet ko. Tačiau mes stengiamės, kad trečiųjų šalių technologijų įterpimas būtų paprastas. Taigi, jei esate dizaineris arba plėtotojas, galite įterpti bet kokią išorinę sistemą, kuri teikia informaciją atvirais formatais (pavyzdžiui, JSON).

Design editor

Tapkite dinamiški: duomenų bazės ir katalogai

Daugeliui svetainių užtenka statiško turinio – teksto, paveikslėlių, galbūt keleto anketų, suvyniotų į beprotiškai fantastišką dizainą. Tačiau jei norite sukurti dinamišką svetainę, įtraukti duomenų bazes ar produktų katalogus, su Edicy ši integracija yra tokia lengva, kokia tik gali būti.