Keeled

Leia kiirelt abi või jaga oma kogemusi teistega meie kasutajate foorumis või ühendu meiega kirja teel: support@edicy.com või helista: 7460 064

Sisukord

Kuidas ma saan lisada oma lehele uue keele?

Uue keele lisamiseks on kaks võimalust. Lihtsaim viis on lehel olles vajutada nuppu "Lisa" keelemenüü järel.
Lisa keel

Teine võimalus on minna "Seaded" → "Sisukaart" ning klikkige keelemenüü kõrval asuval "Lisa" lingil. Uues aknas saategi valida uue keele, mida lisada ning samas määrata talle ka lehel näidatava nime (pealkirja).
Lisa keel - lehe korrldaja

Kuidas ma saaksin oma lehti teistesse keeltesse tõlkida?

Tõlgitud lehed on omavahel seotud ehk kui külastaja olles ühel tõlgitud lehtedest vahetab keelt, satub ta samale lehele teises keeles. Lehtede tõlkimiseks on kaks võimalust.

Tõlkida saab otse lehelt, kus veel tõlkimata lehti kuvatakse hallikamalt kui tõlgitud lehti. Nende tõlkimiseks klikkige hallil tõlkimata nimel ning sisestage uuele lehele sobilik nimi (pealkiri).
Tõlgi see leht
Tõlgi see leht - lehe korraldaja

Kuidas ma saan määrata oma veebilehe avalehe keelt?

Luues Edicyga kodulehe rohkem kui ühes keeles, avaneb teie sait külastajale sõltuvalt tema brauseri seadetest või geograafilisest asukohast. Avalehe vaikimisi keele määramiseks valige alumiselt menüüribalt "Seaded" → "Sisukaart" ning klikkige editvaate paremas ülaservas keelemenüü kõrval asuval "Seaded" nupul. Vaikimisi keele salvestamiseks aktiveerige soovitud keele KASUTA AVALEHEL tekst. 

Edicy keskkond ei ole veel minu keelde tõlgitud.

Ootame alati heatahtlikke ning abivalmis inimesi, kes aitaksid Edicy muuta kättesaadavaks ka teistes veel tõlkimata keeltes. Kui soovite meid aidata, võite meiega alati ühendust võtta aadressil support@edicy.com ning teada anda, mis keele osas sooviksite aidata. Samal aadressil on oodatud ka kõik olemasolevate keelte vigade parandused.

Kuidas ma saan kustutada keelt, mida ma enam ei vaja?

Valige alumiselt ribalt "Seaded" → "Sisukaart" ning klikkige keelemenüü kõrval asuval "Muuda" lingil. 
Lehe korraldaja

NB! Keele kustutamine kustutab ära ka kõik selle keele all olevad lehed! Pidage meeles, et selleks, et teie veebileht oleks kätte saadav peab tal alles jääma vähemalt üks keel.

Kuidas ma saan muuta oma lehel näidatava keele nime (pealkirja) või koodi?

Valige alumiselt menüüribalt "Seaded" → "Sisukaart" ning klikkige keelemenüü kõrval asuval "Seaded" lingil. 
Muuda keelt