Kujundus

Leia kiirelt abi või jaga oma kogemusi teistega meie kasutajate foorumis või ühendu meiega kirja teel: support@edicy.com või helista: 7460 064

Sisukord

Kuidas ma saan oma veebilehe kujundust vahetada?

Klikkige alumisel ribal paikneval ikoonil "Disain", kus võid näha hulka erinevaid kujundusi. Uue kujunduse valimiseks klikkige soovitud kujunduse ikoonil.

Kui ma oma kujunduse teise vastu vahetan, kas siis minu andmed salvestatakse ja imporditakse ka uude kujundusse?

Jah, ükski tekst kujundust vahetades kaduma ei lähe. Kuid tuleb meeles pidada, et mõnes kujunduses on tekstialasid rohkem kui teises ning kujundust vahetades mõnda ala ei pruugita näidata. Andmed ei ole sel juhul siiski kaduma läinud ja te näete kõiki tekste siis, kui vahetate kujunduse tagasi algse peale.

Kas ma saan muuta valitud kujundust või kasutada enda kujundust?

Jah saate. Valige alumiselt ribalt "Disain" → "Suurenda" ning seejärel klikkige nupul "Jätka". Nüüd saategi muuta olemasolevat kujundust või luua täiesti uue kujunduse.
Rohkem infot kujunduste muutmise kohta saad meie veebilehe arendajatele mõeldud dokumentatsiooni leheküljelt: http://www.edicy.com/developer.

Kuidas ma saan standard kujunduse tagasi valida?

Kui kasutad hetkel kohandatud kujundust, kuid sooviksid valida mõne Edicy standardkujunduse, siis peaksid esmalt valima alumisest menüüst "Disain" ja seejärel "Muuda kujundusmalle". Avanenud disainiehitajas saad vasakpoolsest menüüst valida hammasratta kujulise ikooni ning standardkujundused avanevad nupu "Disainid. Edicy disainikollektsioon" alt.


Pärast standardkujunduse valimist soovitame sul ka üle kontrollida sisulehtede lehetüübid ja paiknemised.

NB! Kui sinu veebilehe erikujundus on tehtud mõne disainibüroo poolt, siis soovitame kindlasti enne disaini vahetamist nendega konsulteerida.