Server

Leia kiirelt abi või jaga oma kogemusi teistega meie kasutajate foorumis või ühendu meiega kirja teel: support@edicy.com või helista: 7460 064

Sisukord

Kas ma pean arvestama ka andmemahu piiranguga?

Jah, Edicy tasuta kasutajatele kehtib andmemahu piirang sõltuvalt kasutusel olevast paketist. Loe lisaks siit

Kas Edicy't on võimalik kasutada ka enda serveris?

Ei, te saate Edicyd kasutada ainult meie keskkonnas sest nii on tagatud teenuse kestev kvaliteet ja automaatsed uuendused.

Kuidas on võimalik enda domeeninimi Edicy lehele suunata?

Personaalse domeeni kasutuselevõtuks peate olema Edicy tasulise teenuse kasutaja. Domeen suunamisel tuleb esimese asjana oma domeeninimi (nt minufirma.ee) lisada Edicy's aadresside sektsiooni. Selleks minge oma saidil "Seaded" → "Aadressid" 


ning vajutage avanevas aknas aadressi lisamiseks nuppu "Lisa aadress". Selle peale avanevas dialoogis valige "impordi" ja kuhu saate sisestada oma domeeni aadressi (nt. minufirma.ee).
 

impordi olemasolev aadress Edicy leheleKui aadress on lisatud siis minge keskkonda, kust te oma domeeni registreerisite (nimeserveri (DNS) haldus Zone, Veebimajutuse, Namecheapi vms. teenusepakkuja) või edastage vastav info oma nimeserveri haldurile. Oma nimeserveris peate ära muutma oma nimeserveri nn A-kirje IP-aadressi (inglise keeles "IP Forwarding" või "Modifying an A-Record"). Leidke oma domeeni (nt "firmanimi.ee") A-kirje ning muutke selle IP-aadress järgnevaks Edicy IP-aadressiks: 85.222.234.11. Tehtud muudatuse jõustumine võib aega võtta kuni 48 tundi, enne kui aadressil www.firmanimi.ee hakkab avanema teie Edicy's loodud leht.

Maksin Edicy eest ning suunasin oma domeeni aadressi ära, kuid see ei tööta ikkagi. Miks?

Domeeni nimeserveri muudatuse jõustumine võib aega võtta kuni 48 tundi enne kui teie Edicy leht sellel aadressil kättesaadavaks muutub. Kontrollige, kas olete oma domeeninime lisanud ka Edicy keskkonnas aadresside alla. Kontrollimiseks vajutage "Seaded" → "Aadressid" ning uurige, kas avanevas nimekirjas on teie domeeninimi näha. Viimase puudumisel saate aadressi lisada vajutades nuppu "Lisa aadress", mille peale avanevas dialoogis valige "Lisa olemasolev aadress" ning sisestage oma domeeninimi (nt. minufirma.ee).

Sooviksin rohkem teada teie varundamisest ja teenuse kättesaadavuse tasemest.

Me teeme täieliku varukoopia iga 24 tunni järel ning meie andmebaasid on samuti jooksvalt replikeeritud, et olla kindlustatud ka suuremate tõrgete vastu. Katkestused ja intsidendid on osa igapäevasest virtuaalmaailmast ning seetõttu ei saa keegi tagada nende 100% puudumist, kuid me teeme kõik endast oleneva, et hoida ja tagada Edicy vähemalt 99,9% kättesaadavus. Seni oleme selles edukad olnud.

Kas Edicy pakub ka meiliteenust?

Ei, Edicy ei paku meiliteenust, kuid Edicy tasulise teenuse kasutajad saavad siduda oma domeenid teiste e-posti teenusetega. Oleme oma kasutajatele soovitanud Zoho Maili teenust, kus kasutajal on võimalik valida ühe tasuta ja kahe tasulise paketi vahel. Zoho Maili teenuse kasutuselevõtuks leiate juhendi siit.

Tasulise teenusena soovitame Veebimajutuse Start paketti, mis võimaldab teil luua kuni 25 e-maili aadressi. Juhendi oma konto ja domeen seadistamiseks, leiate siit.

Kas Edicy pakub ka veebilehe majutust?

Jah, Edicy on pilvetehnoloogial põhinev teenus, mis pakub korraga nii veebilehe ehitamise kui ka majutamise võimalust. See on lihtsaim viis kiiresti arenevas internetimaailmas oma kodulehe haldus ajakohasena hoida ilma tülikate versiooniuuendusteta